Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 alkalom kemoterápiától ki...

3 alkalom kemoterápiától ki fog hullani a hajam?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyéni
2022. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni, ahogy az első válaszoló mondja.


Csatlakozz a mellrákinfóhoz.

Másik csoport: "mellrák után is van élet, együtt könnyebb" .

Itt érintettektől kérdezhetsz, jó tanácsokat tudnak adni a mellékhatások könyebb elviseléséhez.

Minden jót, sok erőt, teljes gyógyulást kívánok!

2022. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Vannak olyan szerek, amitől kihullik a hajad, és vannak olyanok, amitől nem. Meg kell kérdezni a kezelőorvostól. Ha azt kapod a mellrákra amit a többiek, akkor ki fog hullani.
2022. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem egyéni. Akit eddig én láttam, és mellrák miatt kemót kapott, kivétel nélkül mindenkinek kihullott a haja. Nézz csak körül az onlológián. Szerintem nem divatból vannak kendőben.
2022. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4, nem tudhatod, hogy mennyi kemót kaptak, akik kendőben vannak.

az én gyerekemnek pl. nem hullott ki. jó, ő nem melldaganatra kapott, de volt, aki mellette kopasz lett, neki meg csak pici hullott ki. ezért gondolom, hogy ez nem egységes.

2022. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4-esre ne adj, nem igaz. Termeszetesen elofordulhat, de nagyon nem torvenyszeru. Van, akinek meg sem ritkult.

En azert azt kivanom, legyel tunetmentes, ne legyel pocsekul elsosorban.

2022. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
80%
Anyukám műtét (tüdőrák, bal felső lebeny eltávolítás) után kapott 3 kezelést, egyáltalán nem hullott a haja, persze más mellékhatásai - sajnos - voltak.
2022. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos.
2022. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt olvastam , a betegek 90%-ának kihullik. De attól is függ milyen kezelest kapsz. Állítólag nem mindegyiktől hullik ki.

Ehhez képest minden ismerősömnek kihullott, és már az első kezelés után elkezdődött nekik a hajvesztés. Volt köztük mellrákos, petefészek rákos, hasnyálmirigy, tüdőrákos, melanómás, leukémiás, agydaganatos ismerősöm is. Sokat kínlodtak, a kezelések miatt is, feleslegesen. Egyikük sem élte túl sajnos:(.

2022. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!