Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvost panaszolt már be...

Háziorvost panaszolt már be valaki?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2022. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen többet is, mert diszkrimináltak, illetve félrekezeléssel megpróbálták megőlni a családunkat.

Nem lett belőle semmi az orvos részéről. Mi azóta nem kapunk egyáltalán orvosi ellátást.

2022. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, szabad orvosválasztás van.


Amennyiben pedig fenyegetően lépsz fel az orvossal szemben neki nem kötelező ellátnia.

2022. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3 as, vidéken nincs szabad orvosválasztás, ilyen csak városban van. Hűlyeségeket írkálsz. Ha meg fenyegetnénk az orvost, akkor arról a nemzeti védelmi szolgálat jegyzőkönyvet ír. De nincs ilyen, a nemzeti védelmi szolgálatos iratok között. A fantáziálásod, és a butaságod miatt pontozol le másokat?
2022. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Vidéken is szabad orvosválasztás van. Lehet menni szomszéd faluba, szomszéd városba, de akár az ország másik felébe is ha fogad ott a háziorvos.


A bepanaszolás bőven fenyegető magatartás, nyilván nem lát el olyat akivel pereskedik.

2022. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja csak nem fogad senki mert nem oda szól a lakcímkártya.


Szép is lenne ha a betegpanasz után soha többet nem látnának el...

2022. máj. 22. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem kötelező ellátniuk. Annyi teendője van az orvosnak, hogy az extrémen megromlott viszonyt jelzi az ÁNTSZ felé ők pedig kijelölnek helyette mást.


Esetleg nem fogad senki, mert lerí a betegről hogy rosszindulatú és problémás.

2022. máj. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a "rosszindulat" lehet betegségéből adódó is.

Elvileg nem jelöltethet ki maga mellett mást:

[link]


Meg gondolom nem mindegy hogy éppen válóper vagy akármi van vele, vagy éppen szakmai hibát vétett, azért miért a beteg ingázzon a szomszéd városba?

2022. máj. 22. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
De, kérheti az ÁNTSZt. Önmagában a megromlott viszony elég. Lásd 1997 CLIV. De megjegyzem el lehet úgy látni, hogy ne legyen támadható te viszont szívjál.
2022. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jelen pillanatban is úgy vagyok ellátva hogy szívjak és magamtól elmenjek. Sőt ez nem volt hatásos, ezért is nyúlt törvénytelen eszközökhöz.

Nem hiszitek de nem én vagyok a k@csög.

Tudom, nem lehet mindenki mindenkinek szimpi, tartsa be a jogszabályokat, ne nézzen be betegséget és kész. Ha meg mondjuk nem ad beutalót vagy akármi mikor kellene akkor utánna meg tartsa a hátát ha bajom lesz belőle.


De amikor a szakfelügyelő főorvos elmarasztalja akkor ne én legyek már a hibás, hanem Ő lenne az akinek elnézést kellene kérnie.

2022. máj. 23. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!