Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert kell a szovettanra 3...

Miert kell a szovettanra 3 hetet varni? Ti is botranyosnak tartjatok?

Figyelt kérdés
A varakozas maga a pokol! Az hogy keves a pstologus es sok a minta nem valasz. Ugy gondolom , hogy egy gyanus eset prioritast kellene kapjon egy evente elvegzett rakszuressel szemben / termeszetesen ha gyanus azt is elore kell venni/ szetintem ez csak odafigyeles es szervezes kerdese.

2022. máj. 27. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Igem
Nem
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem érdekük. ;(
2022. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Átlagosan ekkora a várakozási idő a magánban is. Tenyésztés miatt idő kell.
2022. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vizsgálatok amik a folyamat miatt hosszúak, ezzel nem tudnak mit tenni.
2022. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2-3-mal.


Ez pontosan így van.

és nem kell mindenféle konteókat gyártani... pl. az 1-es kifejezetten butuska indoklás.

2022. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy ez aggodalommal teli időszak, és borzasztó a várakozás, de hidd el hogy másik is így vannak vele, és jellemzően a sürgőst előre veszik, de sürgős kérésből is rengeteg jöhet be egyszerre egy ekkora rendszerbe mint az állami egészségügy. Egy magán kórház magán patológusa lényegesen kevesebb mintával dolgozik így ők nyilván hamarabb is tudank eredményt adni, de még ott is ki kell várni a normális feldolgozási időt.

Nyugalom, és remélem semmi bajt nem fognak találni.

2022. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj, igyál nyugtató teát. Ha pedig még így is súlyos a helyzet, akkor pszichológus, pszichiáter is segít.

Megértem, hogy nehéz kivárni, de ennek technikai okai is vannak. A gyanúsakat előre veszik, de azokból is sok van.

2022. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem veszik elore! Ez a gondom. Ezen kellene valtoztatni! Az enyem mar az ultrahsngon egyertelmu volt! Meg se vettek elore. Pontosan 3 het utan jott meg a negativ eredmeny.
2022. máj. 28. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most egyrészt ha már megjött akkor örüljünk hogy negatív.

Másrészt, ha már az UH-n egyértelmű volt hogy negatív, akkor miért kellett volna előre venni? :D

2022. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: kb. ugyanezt akartam én is kérdezni. :)
2022. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat! Teljesen kivagyok. Hulyeseget irtam. PIZITIV! 2 honapja. Azota kuldozgetnek mindenhova. Nem ertem, hogy miert. Egy sima vesefunkciora 3 hetes elojegyzest kaptam. Egyre gyengebb vagyok. Ezeket a vizsgalatokat miert nem lehet a korhazban elvegezni? Muteti idopontom meg nincs. Felorol a helyzet. Hab a tortan: nxugdijas orvos ismeros javasolta: memjek be a verzessel az ugyeletre. Valiszinu surgossegi mutet lesz. De.......hat szeretnek jokezekbe kerulni. Megiscsak az eletemmel jatszok. Lehet, hogy ezt kell tennem ?
2022. máj. 28. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!