Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lattátok dr.Lenkei Gábor...

Lattátok dr.Lenkei Gábor botrányos okfejtését a you.ube-on? ( Ö orvos...) Nagyon durva. Mit gondoltok a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 06:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van Pasteur a halálos ágyán vissza vonta kórokozó elméletét .
2020. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
#1 Lóf..szt vonta vissza. Bizonyísd ami állítasz!
2020. okt. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem nézek Lenkei-videókat, már csak elvből sem. Kétszer próbáltam, hogy megismerjem a nézeteit, de nyegyed óránál tovább nem bírtam az üres, semmitmondó, abszolút tudománytalan fecsegését. Számomra Lenkei ott vesztette el a hitelességét, amikor elkezdte a "gyógyszerlobbit" szidni, hogy ne együnk gyógyszereket, hanem vitaminokat. Persze, Lenkei-féle vitaminokat. Minden gyár biztat arra, hogy az ő termékét használd, Lenkei is. Innenntől nekem ő nem hiteles.A fent belinkelt videóbol is csak 15 percet birtam megnézni, ahol még semmit sem mondott, csak üres duma volt. Ott meguntam Valaki össze tudná nekem foglalni 2-3 mondatban, miről szól a videó?
2020. okt. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Lenkeinek nem hiszek, abszolút hiteltelen. Na persze, mindent alátámaszt a saját érvei alapján és ezt meggyőzően teszi, ezért is dőlnek be sokan. Könnyű olyan embereket befolyásolni, akik nincsenek benne a szakmában, ezért nem tudnak cáfolni, na meg betegek és kiszolgáltatottak.

Az orvostársadalom 99 %-a is elutasítja a nézeteit.

2020. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Pasteur pedig tényleg visszakozott a halálos ágyán, a fia nyilvánossá is tette a naplóját de erről érdekes módon csak az tudhat aki szeret a fősodraton túl is vájkálni kicsit az információk között. Aki nem az hülyén hal meg szó szerint őrületes a cenzúra ezen a téren.
2020. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha Lenkei akkor semmit nem nézek, semmit nem olvasok.
2020. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

2-es te idióta vagy !

Olvass már utána te barom ágy !

Tudsz olvasni ?

[link]

2020. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért valahogy csak elvégezte az egyetemet, ráadásul végig ötössel. Jaa, hogy mást állít, amit mond a média, amin felnőttél?! Nem kijelent, hanem gondolkodtat?! Nagy problémája ez a társadalomnak.

Azért meg ne kérjen már bocsánatot, hogy valamihez ért, és azt forgalmazza is. Tipikus magyar mentalitás. Ti biztos nem ezt tennétek, neeem. Akkor lenne hiteltelen, ha másét forgalmazná szaktudással. De nektek olyan kell, ahol nem kell gondolkodni és megmondanak mindent helyetettek. Na puszipá.

2021. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont 8-as. Hogy a média ennyire befolyásoló tud lenni, s hogy ennyire el is hiszik azt a sok marhaságot az emberek, hihetetlen.
2021. febr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Édes f.a.s.z.o.m ez az ember.... Csak beszél, beszél, 15 percben el lehetne mondani amit ő 2 óra alatt mond el.


Végzettsége szerint, ugyan orvos, de már vagy 20 éve felhagyott az orvosi pályával, jobb üzletett látott a vitaminok és ásványi anyagok piacán. Amit egyébként jól csinál, mert a multivitaminjai az összetevők szempontjából, igazi legalja kategóriás, olcsó szarok, mégis horror áron kínálja őket.


Szóval Lenkei egy igazi profitorientált üzletember, mintsem hozzáértő szakember.

2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!