Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a kulonbseg a robotsebeszet...

Mi a kulonbseg a robotsebeszet es a laporoszkopia kozott? Az elv ugyanaz. Sot a robotnal 5 lyuk lesz.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kisebb a fertozesveszely stb. De tulakdonkeppen nagyon hasonlo. A laporoszkopianal se matat az orvos a hasadban. A robotkarok nem aitomatikusak. Kezzel es labbal iranyitjak oket.

#laparoszkópia #Robotsebeszet
2022. máj. 29. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Robotsebészettel precízebben lehet dolgozni finomabb mozdulatokat lehet vele csinálni.
2022. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennek egy vakbelmutetnel nincs akkora jelentosege ugy gondolom. A robotkarok jobban fordulnak mint a csuklo. Lattam egy ilyen mutetet hat kuzdott az orvos rendesen

Szoval: igy akarnak muteni ez nagy szo, mert iden kaptak a Da Vinci robotot. Viszont parazok hogy ez annyira uj itthon



Ti melyiket valasztanatok? Az hogy kevesbe invaziv szerintem nem fedi a valosagot. Hosszabb ideig is tart mint a laporoszkopias mutet. Annak mar komoly hagyomanya van

s a sebeszek is nagy gyakorlatra tettek szert.

2022. máj. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!