Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik Magyarországon orvosi...

Létezik Magyarországon orvosi asszisztációs öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy sejtméreg injekcióval vagy gázzal?


Tehát olyantól ami tényleg csak orvos rendelkezhet



2022. jún. 3. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ez nem legális itthon.
2022. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon egyelőre még nem engedélyezték.
2022. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van esetleg valamilyen hivatalos weboldal, ahol meglehetne nézni azt, hogy ezt mikor fogják tárgyalni?
2022. jún. 3. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erről hivatalos infó, ha a kormányban úgy dönt valami nagyobb ember akkor napi rendre kerül és át is viszik, ha nem akkor nem.

Én úgy látom hogy most azért kissebb gondjuk is nagyobb annál mint hogy ezzel foglalkozzanak, pedig érdekes téma lenne, megérne egy vitát, de én nem látom most a kapacitást erre.

2022. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy létezik-e, de az biztos, hogy nem legális. Nincs is tervben, hogy a jövőben legális lenne. Nincs tervben, hogy erről tárgyaljanak. Ezek amúgy sem szoktak tárgyalni. Eldöntik, kihirdetik, úgy lesz.
2022. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem
2022. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az eutanáziára gondolsz, több más országban is tárgyalták már, hogy legalizálják, gyógyíthatatan betegségek esetén a felesleges emberi szenvedések megrövidítésére. De sehol nem lesz legális depresszió, magány, és szomorúság "kezelésére".
2022. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!