Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kiszaradàs melyik àllapotàba...

A kiszaradàs melyik àllapotàban èrdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Jòpàr ève kezdődött a szèdülès ami majdnem minden napos,voltam vele orvosnàl is semmit nem talàltak. Mostanàban kezdtem tōbbet inni 2.5L napi mennyi idő mire elmúlnak a tünetek? Koszi
2022. jún. 5. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy az évekig tartó kevés folyadékkal már taccsra tetted a vesédet, és az nem regenerálódik.
2022. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ömm, hát elösször is miből gondolod hogy kiszáradás okozza a tüneteket?

Én szédülés kapcsán főleg ha jó pár éve kezdőtött utoljára gondolnék kiszáradásra.

Egyébként ha valóban erről van szó akkor elösször is az okot kell kezelni, vese elégtelenség? diabétesz? mi az ok?

másodszor ha csak valami banális oka van mondjuk folyadékot iszol javulni kell viszonylag hamar (akár napon belül is)


De nekem ez nagyon nem áll össze :D

2022. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy mégis mért diagnosztizáltad magad kiszáradással?

Labor, neurológia, vérnyomás, kardiológia, a többit majd megmondja a háziorvos. De a kiszáradás fel se merül!

2022. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Öndiagnózis??
2022. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kiszáradás okozza a tüneteidet.

Milyen kivizsgálás történt korábban?

2022. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hàt azèrt gondolok arra mert nem talàltak semmit sem. Mostanàban tōbbet iszom valamivel jobban vagyok az a baj napi 1 liter körül iszom mert nem kìvànok tōbb folyadèkot ès levest sem eszem
2022. jún. 5. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit vizsgáltak? Más tüneted nincs? A kiszáradás nem évek, hanem napok kérdése.
2022. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hàt van 1 aranyerem mert annò volt egy szèkrekedesem kb ennyi
2022. jún. 5. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy a tüneteid nem kiszáradás okozza. Bár nyilván nem tesz jót a kevés folyadék és az tök jó irány hogy növelni próbálod, napi 2-2,5 literig simán mehetsz.

Én egy alaposabb kivizsgálást kérnék, fül-orr-gégész szakorvos majd neurológia lesz ahol tudnak segíteni neked.

A háziorvosod ad beutalót.

2022. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as Ez nem kivizsgálás.

Elmész a háziorvosodhoz, elmeséled a panaszaidat, megvizsgál, csináltat egy vérképet. Ha nem talál semmit, elküld szakorvoshoz.

2022. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!