Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kedvesem a 7.ik hétben jár...

Kisdinnye22 kérdése:

A kedvesem a 7.ik hétben jár áldott állapotában és hány illetve èmejeg a gyomra bármit is eszik/iszik.Gyógyszer még nem kaphat így nem tudjuk mi lehetne jó. Mit tehetünk ilyenkor? Aggódok nagyon érte/értük.

Figyelt kérdés
Próbáltuk a kömény teát, B6 vitamint,evett sósat, èdeset, zöldséget, gyümölcsöt de sajnos nem segített :(

2022. márc. 26. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Rz együtt jár a terhességgel. Ha szerencséje van a 12. hét után elmúlik. Viszont, ha mindent kihány és a folyadék sem marad meg benne, akkor érdemes bemenni a nőgyógyászatra, hogy ki ne száradjon.
2022. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen, ki kell bírni. Próbálkozzatok kólával, sokaknál csodaszer.
2022. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nàlam nincs ilyen probléma.

Szintén 7 hetes vagyok és megnőtt az étvàgyam.

2022. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szénsavmentes ásványvízet iszik, már valamivel jobb.Arra jöttünk rá, hogy lehet laktózèrzèkeny lett.Ez is vele járhat sajnos.nem lesz baj a korlátok?koffein stb.
2022. márc. 26. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem lett laktóz érzékeny, csak kicsit érzékenyen reagál a HCG emelkedésre.

Nem tudom mit szólnátok, ha non-stop hányna, egy kis hányinger semmi!

2022. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem non-stop hány szimplán ha eszik vagy többet iszik azonnal motyorog és már rohanhat is a wc-re. Ez nem egyszer egy nap. Nyilván egy kis hányinger miatt én sem aggodnèk és ő sem. Nem értem miért kell ilyen lekezelően írnod kedves anonim
2022. márc. 26. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lekezelő, de új problémát ne kreáljatok.

Ki kell tapasztalni mi jó, mi nem, keveset sokszor enni. Ez akár még 1 hónap is lehet, de van akinek végig ilyen.

Gyömbértea, cola enyhíti a hányingert.

2022. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi új kreálása nincs.Ezt tapasztaltuk.Bocs már, hogy próbáltam volna segítséget kérni.
2022. márc. 27. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Hányás csillapítót ha jól tudom nem vehet be terhes nő szóval ki kell várjátok sajnos míg elmúlik ez a tünet.Általában a 10-12.hétre elmúlik mindenkinek.

Ébredés után egyen kekszet keveset,hátha úgy jobb lesz.Igen,jól írta a 7-es válaszoló hogy többször keveset próbáljon enni és a gyömbértea is csodákra képes meg a cola.Mondjuk én nem tudom mert nekem ilyen gondom nincs.

2022. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cola(ha gondolod keverjetek ki belole a szensavat),háztartási keksz,főtt krumpli olaj nélkül
2022. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!