Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert ilyen nehez empatikusnak...

Miert ilyen nehez empatikusnak lenni?

Figyelt kérdés
5 napja volt a mutet. Tegnap hazaengedtek. Atazott a kotes, megijedtem. Bementem a rendelobe, a lakasom mellett van. Nagyon gyenge vagyok meg. A betegiranyitonak elmondtam a gondomat. Felkukdott a sebeszetre, mondta hogy varni kell. Orultem, hogy ulok. 1 ora 15 perc utan behivtak. 25 percig okitott az orvos, hogy a korhazba kell visszamennem, nem o operalt,stb, stb. Mondogattam, hogy megijedtem, faj a heg, nem akartam zotykolodni, stb. Csak mondta a magaet. Vegul amikor majdnem elajultam atkotottek a sebet. Nem o, az asszisztens, szerintem latta, hogy mennyire szarul vagyok. Kerdesem: en vagyok hulye, s tenyleg utaznom kellett voolna 3 orat oda-vissza fajo sebbel? Vagy az orvos nem volt segitokesz es empatikus. A kotozes 5 perc volt.

2022. jún. 15. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eüsként, mentőtisztként mondom, rengeteg ilyen szakmabeli van, ki vannak égve, megesik, nem tudsz velük mit tenni... De mégtöbb olyan van aki nagyon rendes, türelmes, empatikus
2022. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Sajnos sok ilyen egeszségügyis van. Mivel alig fizet a szakma nem tudom miért nem mennek el máshova pl bkv ellenőrnek dolgozni ahol nem múlik más élete/egeszsége rajta. Én is jártam már így sokszor. Nem! Nem kellett volna 3 órát zötykölődnöd és normális, hogy orvoshoz fordultál.
2022. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!