Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találom meg a legtöbb...

Hol találom meg a legtöbb egészségbiztosítót? És olyat, aki nyugdíj-előtakarékossággal foglalkozik?

Figyelt kérdés

Szeretném összehasonlítani az ajánlataikat, de nem ismerem őket, nem tudom, hogy merre induljak.

Van valahol egy lista, ahol esetleg ezek a szolgáltatók fel vannak sorolva?



2022. jún. 27. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
kiszamolo.hu -n találhatsz ilyen összehasonlító elemzéseket.
2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MPK-t felkeresed és segítenek, el is magyarázzák neked.
2022. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont amiatt szeretném, mert az MPK egyik konkurenciájának ajánlait szeretném megnézni, hogy a nekem legjobbat ajánlják-e, vagy x termékek közül választanak, ahogy azt pletykálják róluk.
2022. jún. 28. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor most nem értem a kérdést. A szabály az, hogy egy ilyen cégnek legalább 3 ajánlatot kell letenni eléd, hogy te tudjál dönteni az előzetes felmérés alapján. A pletykát nem tudom mire érted, mi az pontosan ami nem tetszik és zavar? A termékek természetesen adottak mindenhol, hiszen ezeket a pénzintézetek nyújtják, a közvetítők csak ezeket közvetítik és megismertetik.
2022. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy ők nem az egész piacot nézik, csak a 3-4 legkelendőbb ajánlatot, amiből jutalékot remélnek. Erre szeretnék felkészülni.

A segítségüket nem én kértem, ők "tukmálták rám" magukat, (egy kedves ismerős most kezd bele..) és egyszerűen szeretnék magam is utánajárni annak, hogy milyen lehetőségeim vannak, és nem csak azokból választani, amik nekik szimpatikusak.

2022. jún. 28. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Így már értem. 3 évig dolgoztam MPK-nál, szóval tudom miről beszélek. Ez amit leírtál, nem így van. Az egész piacot nézik, a közvetítő munkatársaknak mindegy melyik terméket adják el, jutalékot mindegyikért kapnak, de ennek a mértéke attól függ, hogy milyen módozatot kötnek és milyen összegben, de ezt te határozod meg. A szabályozás kimondja, hogy több ajánlatot kell adni neked és neked kell kiválasztani ezek közül, legalább 3 kell legyen, de természetesen van, amiből nincs 3, attól függ mit szeretnél. Viszont nyilván az összes pénzintézet nem lehet a körükben, hiszen egyrészt azokkal kell legyen szerződés, különben nem tudnák közvetíteni és mivel több száz van, ezt nem lehetne megoldani. Az a lényege, hogy amiből neki van több lehetősége azt mind eléd kell tárni, azt nem teheti meg, hogy van mondjuk 4 féle módozat és csak 2-t visz hozzád. De az egyébként nem baj, ha te is utánajársz magadtól.
2022. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Atosz7 válasza:

Üdv!

Én Generalis vagyok.

Ha érdekel én a mienket el tudom mondani egy megbeszélt időpontban.

2022. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerencsére a tiétek pont fent van a honlapon, elég korrekt, érthető módon!
2022. jún. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!