Mi fog következni?

Figyelt kérdés

Kisfiamat(8éves) csütörtök reggel műtik fitymaszűkület végett. Hogyan kell a műtétet elképzelni? Volt valakinek ilyen műtéte mostanában?

A műtét közben bentlehetek vele?

Köszönöm szépen a segítséget.

ui:egy féltő édesapa!


2022. júl. 4. 13:54
 1/2 anonim válasza:

Én a gyerek voltam még 7-8 éve akin ezt a műtétet végre hajtották, úgy nézett ki, hogy beadtak nekem valami tablettás gyógyszert amitől teljesen elszédültem, kb onnantól semmire sem emlékszem, (előtte egész nap bent kellett ugye lennem, nem ehettem, anyukám bent volt velem egész végig). Szüleim elmondása szerint magamtól felültem az asztalra amin betoltak, de arra én egyáltalán nem emlékeztem, azután meg még el is altattak.. xd, a műtét során nem volt bent velem se apám se anyám, de azt is mondhatták volna, hogy bent voltak tényleg semmi nem maradt volna meg.


Féltem a műtét előtt nagyon, mondjuk én 12-13 éves voltam amikor megtörtént, de megnyugtatott a tudat, hogy ennél egyszerűbb, rutinosabb műtét aligha létezik jelenleg.. féltem attól is, hogy kívülálló leszek tőle "nyomorék", de őszintén mondom, hogy naaagyon nagy pozitívum az életemben, szexuális életemben is nagyon örülök, hogy megtörtént ez a műtét és jelenlegi párom is sokkal vonzóbbnak találja. (bocsánat, hogy ilyen hülyeségekre kitérek, tudom, hogy nem feltétlen ez érdekel téged, de én pontosan ezektől féltem akkoriban)


A műtétet követő pár hónap viszont eléggé szenvedős volt, minden alsónadrág hozzátapadt a friss bőrhöz, szörnyen fájt amikor le kellett venni naponta, hogy megmossam, abban segített apukám sokat, ott volt velem.


Ha bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan keress meg!

2022. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogy lehetsz bent vele..

Különben is minek? Végig aludni fog.

Ez rutin műtét abból is a kisebbik fajta. Nem lesz semmi baja, utána nyilván mint minden seb fájni fog neki egy darabig, vigyazzni kell rá és tisztán tartani. Nem kell úgy betojni.

2022. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!