Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözéssel a hasnyálmir...

Gyomortükrözéssel a hasnyálmirigy gyulladás megállapitható?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor arra milyen szakrendelés jó?
2022. júl. 5. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőre, a háziorvos nagyon jó, sőt, ő az, aki bárhova be tud utalni. Ott kezdj!
2022. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2022. júl. 5. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Járj szerencsével! Én megúsztam, de hogy mit fostam a vizsgálat alatt, azt nem kívánom senkinek. A hasnyálmirigy meg olyan dolog, hogy még csak látható tünete sincs, ráadásul magadnak bemagyarázod a tüneteket, no meg a végeredményt is.
2022. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj en is felek,de úgy érzem muszaj :( ott is nyelni kell csövet ahogy olvastam!
2022. júl. 5. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha pontosan ( és lazán ) követed az orvos utasításait, fájdalmatlan a vizsgálat. A rendelőbe való belépéstöl mérve, egészen a kilépésig, pontosan 2 perc a vizsgálat időtartama. Én 4x mértem. Teljesen lazán fekve, az orron át lélegezve. Ez a titok. Ráadásul nálam egy gyakorló orvoscsapat is benn volt, és az orvosom magyarázta is a doltoranduszoknak, hogy épp mit látnak.


A hasnyálmirigynél a CT vizsgálathoz 2 l folyadékot kell meginnod, x idő alatt.

2022. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Van,hogy faj a vizsgálat?
2022. júl. 5. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs fájdalom. A hasnyálmirigy CT-s vizsgálatnál nincs csőnyelés. Ott innod kell 2 ora altt cca 2 l folyadékot. Aztán vársz kb 2 hónapot az eredményig. Én nem mertem elutózni a rendelőig, féltem az eredménytől. Beolvastattam a nővérkével telefonon
2022. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Uhhh most megnyugodtam :)köszi!
2022. júl. 5. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!