Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet, hogy valaki nincs...

Hogy lehet, hogy valaki nincs benne a kórházi nyilvántartásban miközben abban a kórházban feküdt fél napja? És ez 100000000%.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig ha ott járt, volt ágya, akkor fel is kellett hogy vegyék... esetleg hiba a rendszerbe - hasonló nevű beteg, elírt születési dátum... de honnan tudod, hogy nincs benn?
2010. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert voltam én bent és ott volt. Volt bent egy másik ember és neki megnézték a nyilvántartásban, de nem találták. Mondjuk én nem kérdeztem, hogy benn van-e, mert tudtam hol keressem.
2010. szept. 20. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél nap alatt nem biztos,hogy keresztül futott az adminisztráción! Esetleg nem értek rá azonnal feldolgozni az adatokat,mert sok volt aznap az új beteg! Akkor lenne baj,ha egy nap után sincs benne. Bár akkor is előfordulhat,hogy a számítógéprendszer meghibásodott!
2010. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy valamo gond volt a TAJ-kártyájával és megpróbálták úgy felvenni,mintha nem lenne ott,hogy ne fizessen annyit? Ez nagyon nem szabályos eljárás,de velem pl volt már így. Nem volt kész a kártyám még és ismerős orvos mondta,hogy akkor nem visz be a rendszerbe,megbeszélni a nővérekkel is.
2010. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ma ment be.
2010. szept. 20. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszeerm mikor kollégista voltam, és mentem fizetni, akkor vették észre, hogy engem kifelejtettek a fizetők névsorából. nem is kérték volna a pénzt.


mindenhol csúszhat be hiba

2010. szept. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, meg tesóm, mikor járt kezelésre, és várta a betegszállítót, néha megengedték, h valameik ágyba fekve várja a mentőt, ilyenkor őt se regisztrálták be sztem.
2010. szept. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lassú a kórházi regisztráció, lehet, hogy még nem vitték be az adatait a gépbe.

De más is lehetett. Velem pl megesett, hogy a térdműtétem után visszarendeltek kontrollra, Adott napon pedig nyomát nem találták a gépben, hogy valaha ott jártam volna. Persze a doki emlékezett, úgyhogy nem volt semmi gondom, csak várni kellett, amíg hitetlenkedve nyomkodták a gombokat a klaviaturán, aztán mindent újra bevittek a gépbe :=)

2010. szept. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!