Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagymamám korházba került. It...

Nagymamám korházba került. Itthon sehol nem találjuk a TB-kártyáját. Meglehetne tudni valahonnan a TB számát?

Figyelt kérdés
Sztrokot kapott,ugyhogy ő maga már tud intézkedni,elmondani hogy hol keressük. De nyilván jó lenne ha meglenne.

2022. júl. 11. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosa csak tudja a számot.
2022. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak régi beteg papírjai otthon valahol, akár vizsgáalti eredmények azokon is rajta kell legyen. De legrosszabb esetben háziorvost fehívjátok bemondjátok a mama adatait és akkor kidobja a TB számát.

Egyébként a kóhzába is látniuk kellene ha vannak nála iratok azok alapján ott is megtudnák nézni... Nekem is így nézték meg anno amikor elhagytam az irattárcám és minden iratom oda lett, akkor ideigenes személyi igazolvánnyal meg igénylő lapokkal tudtam magam igazolni plusz autót vezetni, pont kórházba kerültem egy rosszullét miatt bevitt a mentő és utána tudtak járni mi a TB számom. Nyilván körülményes és vannak oylan asszisztensek akik szimplán lusták picit többet tenni ezért, vagy oylanok akiknek sajnos foglamuk sincs hogy mit hol kell keresni.

2022. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Házi orvos nekem is beugrott. De megmondja? Megmondhatja?
2022. júl. 11. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatná meg? Nem titkos.
2022. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A GDPR-ot vsn olyan képnézegetős oldal amitt az eu-ban nem nézhetek.
2022. júl. 11. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
GDPR szerint azt se mondhatja meg, hogy ismeri. Emberileg viszont segíthet.
2022. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor hagyd a csába kérdező. Oldják meg a kórházban ha ennyire értetlen vagy.
2022. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tb szám nagyjából tök felesleges. Tudják azt ők a megadott okmányszámokból is.
2022. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tudják, főleg ha még nem járt ott sosem. Amúgy ha van ügyfélkapu, ott le lehet kérdezni.
2022. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!