Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megműtötték az orromat, de...

Megműtötték az orromat, de műtét közbe találtak orrpolipot.15 éves vagyok, és azt mondták nagy az esélye (mivel ilyen fiatalon kialakult) hogy kifog még alakulni. Ezt meglehetne előzni valamivel?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikorra várható (mármint tudom, hogy ezt nem lehet kitalálni, de kb 5 év múlva,10 év múlva, vagy esetleg fél év múlva,általánosságba) Köszönöm előre is
2011. aug. 23. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ. Próbálj kevésbé stresszesen élni és ne ezen agyalj napokig. Így kb még 50 év :)
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nocika25 válasza:
Nekem 93'-ban 95'-ben 97'-ben és 2002-ben is műtötték azóta most a napokban érzem először,hogy talán újra kiújult!Az első műtétnél még csak 11 éves voltam az utolsónl 20 és nem biztattak,hogy örökre elmúlt!
2012. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is. Neked azóta visszanőtt?
2018. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!