Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális hogy nagyon szomorú...

Normális hogy nagyon szomorú vagyok, mert elköltözik az orvosom?

Figyelt kérdés
7 éve járok hozzá, bármikor(!) számíthattam rá, nagyon sokat segített. Olykor a lelkemre is beszélt. Teljesen megbíztam benne... és most kezdhetek mindent elölről egy másik orvossal.

2022. júl. 13. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az a normális ha sajnálod, hogy nem kezel tovább, de emiatt nagyon szomorúnak lenni...kicsit olyan mintha függővé váltál volna vele szemben.
2022. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem normális. Nekem is a háziorvosom nagyon jó orvos, tényleg úgy látszik, hogy őt őszintén érdeklik a betegei. Sajnos beteg, daganatos. Nagyon ritkán dolgozik, általában mindig helyettesítik. Rég nem láttam már, nem tudom mi lehet vele. Viszont szerintem ez normális. Az ember hozzászokik egy orvoshoz, megbízik benne, aztán pedig ha akarja ha nem, új orvoshoz kell menni.
2022. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem váltam függővé, de nagyon sokszor soron kívül fogadott, bármilyen problémám is volt. Bármikor el tudtam érni, megadta a mobil számát. Nekem ez biztonságot jelentett, hogy tudtam, számíthatok rá. Egy új orvosnál ez nem lesz meg. Több műtétem is volt, tehát szükséges a folyamatos kontroll.
2022. júl. 13. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Hat szerencsetek van! Szobrot erdemelnek. Az en haziorvosom a rendelo telefonjat se veszi fel ! Felreteszik. Lehetetlen elerni! Gusztustalan, nagykepu! Irigyellek benneteket! Igen, igy normalis!
2022. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fül-orr-gégészről van szó az esetemben, házi orvoshoz nem járok szinte soha.
2022. júl. 13. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Akkor is jo ilyen orvosrol hallani@
2022. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen országban ahol már lassan olyan szinten megalázóan beszélnek az emberrel a közegészségügyben hogy elsőre ha gond van a szervezeteddel magánra mész (tisztelet a kivételnek) azt mondanám, igen normális. Az összes jószívű lelkiismeretes orvost ki kéne emelni ebben a rendszerben.
2022. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!