Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvosi beutalóval másik...

Házi orvosi beutalóval másik orvosban mehetek vérvételre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A háziorvosom egy másik megyében van mint ahol jelenleg lakok.

Ma haza jöttem és kértem időpontot labor vizsgálatra. Azt mondta hogy biztosra nem tudja hogy azt ott nekem elfogadjak de szerinte igen mert nem szerepel rajta hogy csak az adott körzetbe lenne érvényes.

Ahol most lakok nem tudok átjelentkezni mert szabadságon vannak.

Az lenne a kérdésem, hogy valaki járt már hasonlóan? Elfogadták a beutalót másik városban?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 18. 12:03
 1/3 A kérdező kommentje:
****másik városban.🤦 Bocsánat az elírásért!
2022. júl. 18. 12:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A beutalón rajta van, hogy hova szól, csak ott fogják elfogadni. A háziorvosod kiállíthatja a beutalót a bejelentett lakcímed/tartózkodási helyed szerinti laborba, de ha át sem vagy jelentkezve, esélytelen, hogy fogadjanak.
2022. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta konkrétan nincs rajta, hogy hova szól. De köszönöm szépen a válaszodat akkor a héten ezt megcsináltatom itt.
2022. júl. 19. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!