Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyben jártas dolgozók...

Egészségügyben jártas dolgozók! Házi orvosi beutalóval fogadnak e fogrötgenen ill. meg csinálják e? Értelmes válaszokat várnék.

Figyelt kérdés

#Fogrötgen
2013. dec. 12. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, fogorvos adhat beutalót rá.
2013. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. dec. 12. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
De,igen! Háziorvos mellet dolgozom és rendszeresen adunk beutalót rá.
2013. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is háziorvos mellett dolgozom, de nem adunk, fogász kompetenciája. Meg nyilván a fogász dönti el milyen vizsgálat v. beavatkozás szükséges
2013. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogorvos küldi át a beteget,hogy adjuk beutalót!
2013. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen a fogászok kicsit lazák és lusták...

Fogszabályzásra ha máshova küldi a beteget az utiköltséges papírt sem ad.

2013. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Telefonon keresztül be jelentettem az aszisztens a főnövérnél a viselkedés és az egyenruhályához nem mélto viselkedése miatt.( nem kell hisztizni,nem baj ha nem jön többet magán kivül van elég beteg...)

A következőt mondta.

Bármilyen beutalót elfogdnak melyen az orvos hivatalos bélyegzője és aláírása van!!

Amugy nállam az csapti a ki a biztositékot ahogy szinte állat mondjáa beszélt sőt meg jegyzem csak a mai napon halottam 3 embertöl hogy velük is ugy beszélt mint az állatal

Szolnok,fogrögent

2013. dec. 16. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem Szolnokiak olvassák....
2013. dec. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!