Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem kérhet pénisznövelő...

Miért nem kérhet pénisznövelő hormont orvostól olyan akinek nincs mikropénisze?

Figyelt kérdés

Nekem pl. 12 cm hosszú mereven és mondjuk hogy elégedett vagyok vele, elfogadom… Az biztos, hogy én nem élnék ilyen hormonnal, mert nem kockáztatnám miatta az egészségemet.


Viszont az felháborít, hogyha akarnék sem juthatnék ilyen kezeléshez legálisan, mert 10 cm alatt számít mikropénisznek és csak azok részesülhetnek ilyen kezelésben…


Persze valahol lutri az egész, mert valakinek semmit nem használ, akiknek meg igen, azoknak is ilyen kb. 1 centit nő, viszont a szervezetükre egyéb módon is hatással van a hormon… Szélsőséges esetben akár 3 centit is nőhet, van akinek csak 3 centi volt és a kétszeresére nőtt.


Engem az a része háborít fel, hogy azok a nők akik “férfinak érzik magukat”/ “belül féfiak” is kapnak hormonokat és az orvosilag átalakított és hormonok hatására (is) megnövekedett kamu péniszük van hogy 8-9 centis lesz mereven…


Viszont az a hetero férfi aki mondjuk 11 centis merev pénisszel rendelkezik, annak nem engedélyezett hogy a saját egészsége kockáztatásával nagyobb péniszhez jusson, mert az “normális” és “nem szorul rá”.


Holott meg mindenki tudja, hogy ez a nők 95 százalékának kicsi.


És én egy undorító módon “libernyák” SJW vagyok amúgy, szóval azzal ne gyertek, hogy az LMBTQ+ közösséggel van bajom, mert nem ez a helyzet, egészeneeygzerűen ez igazságtalan.


Ahogy az is, hogy egy nagyon nagymellű nő, az ingyen végeztethet mellkissebbitő műtétet, de egy nagyon kuszafogú illetőnek -legyen az férfi vagy nő- nem jár ingyen fogszabályzás.



2022. júl. 20. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Van pénisznagyobbító szer?
2022. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1.


Külön nincs.


A férfiak szervezetében van eleve… Csak ugye valakinek kevesebb, vagy ilyesmi. Én is laikus vagyok.


Éppen ezért leginkább azoknál hat ennek a hormonnak a pótlása, akiknek kifejezetten ennek hiánya miatt alakult ki a mikropénisz…


És leginkább akkor működik, hogyha a pubertás kor lezárulása előtt alkalmazzák.


Azonban van bőven ellenpélda is, ezért is “szokás” megpróbálni ezt a kezelés mikropénisszel rendelkező felnőtteknél is. Mert voltak már olyanok akiknél működött…


Tehát felesleges “normális” péniszméretnél próbálkozni, mert annál nem fog működni.


Viszont erre ellenpélda, hogy a hormon kezelt transzexuális férfiak (biológiai nők) egy részének is megnövekszik a nemiszerve, akár több centit…


Illetve ez a 10 cm alatt (valahol 7 cm) mondható a pénisz csak minropénisznek, egy mesterségesen meghúzott határ.


Ha valakinek lehet ekkora a pénisze ilyen okokból, akkor biztosan lehet 11 centis is pl.

2022. júl. 20. 20:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogyha valakinek megvan a joga arra, hogy meghatározza a saját nemét és a fizikai átalakulás érdekében veszélyeknek is kiteheti magát saját felelősségre, vagy éppen emberek pl. szabadon macskakülsejűvé operáltathassák magukat, akkor ahhoz is meg van a joga a kispéniszű férfiaknak, hogy “hátha” alapon a pénisznövekedést befolyásoló hormonkezelés alá vessék magukat.
2022. júl. 20. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Rettenetes, hogy milyen problémák vannak manapság.
2022. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy ha egészségügyileg indokolt, akkor magánellátásban elérhető minden, amit a jó ügyért tehetnek, de ha mindenki minden nyűgjét a TB kezelné, az a jelenlegi adókból nem lenne fedezhető.
2022. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez hülyeség, hogy valakinek bármitől is csak úgy elkezd nőni az alapmérete 20 éves kora felett.
2022. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6. Szövegértés???
2022. júl. 20. 21:49
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Tökéletesen megértettem. Nem lehet péniszt növelni semmilyen csodaszerrel.
2022. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

#6-8.


Te nagyon sötét vagy!


Pont azt mondja a kérdező is, hogy pubertás kor felett nem használ, tudod 20 év az bőven pubertás után van…


Ugyanakkor voltak kivételek, amikor igenis működött pubertás után:


[link]


Ja és semmiféle csodaszerről nem volt szó.

2022. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó, de akkor most mit is akar kérdezni, azon kívül, hogy mindenki forduljon fel, akinek nagy farka van, meg az is, aki nem ad lehetőséget 12 centis farok növelésére?
2022. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!