Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem kérhet pénisznövelő...

Miért nem kérhet pénisznövelő hormont orvostól olyan akinek nincs mikropénisze?

Figyelt kérdés

Nekem pl. 12 cm hosszú mereven és mondjuk hogy elégedett vagyok vele, elfogadom… Az biztos, hogy én nem élnék ilyen hormonnal, mert nem kockáztatnám miatta az egészségemet.


Viszont az felháborít, hogyha akarnék sem juthatnék ilyen kezeléshez legálisan, mert 10 cm alatt számít mikropénisznek és csak azok részesülhetnek ilyen kezelésben…


Persze valahol lutri az egész, mert valakinek semmit nem használ, akiknek meg igen, azoknak is ilyen kb. 1 centit nő, viszont a szervezetükre egyéb módon is hatással van a hormon… Szélsőséges esetben akár 3 centit is nőhet, van akinek csak 3 centi volt és a kétszeresére nőtt.


Engem az a része háborít fel, hogy azok a nők akik “férfinak érzik magukat”/ “belül féfiak” is kapnak hormonokat és az orvosilag átalakított és hormonok hatására (is) megnövekedett kamu péniszük van hogy 8-9 centis lesz mereven…


Viszont az a hetero férfi aki mondjuk 11 centis merev pénisszel rendelkezik, annak nem engedélyezett hogy a saját egészsége kockáztatásával nagyobb péniszhez jusson, mert az “normális” és “nem szorul rá”.


Holott meg mindenki tudja, hogy ez a nők 95 százalékának kicsi.


És én egy undorító módon “libernyák” SJW vagyok amúgy, szóval azzal ne gyertek, hogy az LMBTQ+ közösséggel van bajom, mert nem ez a helyzet, egészeneeygzerűen ez igazságtalan.


Ahogy az is, hogy egy nagyon nagymellű nő, az ingyen végeztethet mellkissebbitő műtétet, de egy nagyon kuszafogú illetőnek -legyen az férfi vagy nő- nem jár ingyen fogszabályzás.



2022. júl. 20. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10


Hol írta, hogy mindenki forduljon fel, te analfabéta?

2022. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem megválaszolta da kérdést, tök kockázatos megterheli a szervezetet, és ha nem mikro, akkor nem feltétlen szükséges
2022. aug. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Árpi4 válasza:

Miért nem? Mert nagy üzletet látnak benne egyesek, és ezt ki is akarják pörgetni. Pl. a "Merevedést elősegítő" gyógyszereket is drágán adják, és az Orvos előtt megalázva a beteget.


Amikor elvesztettem Életem Legnagyobb Szerelmét, utána én is jártam orvosnál. (Nagyon izgultam, és ezért nem ment a dolog, és amúgy sem vagyok "jól felszerszámozva, 12 cm") És amíg az orvossal beszélgettem, az aszisztensnő többször is durva, becsületsértő beszólásokat tett. Legszivesebben kivertem volna a fogait... Én ugyanis vagyok olyan jóképű, művelt, hogy ragadtak rám a Nők. És bármelyik gyönyörű nőt elérhettem volna! (El is értem...) Csak a végén szenvedtem kínos kudarcokat... (nem mindíg, csak ha nagyon szerettem a Nőt!)

A nők, látván, hogy nem ment a dolog, és hogy: „Nincs is nemi-szervem”, persze eldoptak, mint egy sz@ros wc papírt, volt aki soha többé szóba sem állt velem!


A megaláztatásom persze korábban kezdődött, mert a Bátyámnak átlag feletti nemi szerve volt, és egész gyermekkoromat végig sértegette.

De térjünk a Lényegre. Ha kicsi a szerszámod, akkor nem kellessz a nőknek, és végül egyedül öregszel meg.

Lehet, halottam, lehúzol vagy 3 hónapot mire észreveszik, hogy meghaltál!


Voltam nős is, 7 évig, és voltak hosszabb kapcsolataim is. A volt feleségem bevallotta: hogy a barátnője unszolására kikottyintotta, hogy mekkorka az enyém! Bezzeg az Ő férjének vagy 8 cm-rrel hosszabb volt! Aztán végigterjedt a munkahelyén, állandóan kötözködtek vele, és gúnyolták!

A vége pedig vállás lett. És még a vállás előtt is azt mondta nekem? Hogy: "Te férfi?"...hogy te férfi vagy? Ilyen kis dolgok származhatnak ebből.

Másként, pedig a családban mindenkinek sokkal nagyobb volt a mérete, mint nekem!

1. évvel volt idősebb nálam a Bátyám! És mivel igen nagy nyomorban éltünk, az Anyám csont sovány lett, mikor terhes volt velem. És a Növekedési hormonoknak döntő szerepe van az un: "Nemi stimulációk" beindulásában.

Van csecsemőkori fotóm, gyakorlatilag herék vannak, de "Hímvessző" nem látszik, csak egy kicsike makk, erősen takarva. Vagyis az hogy mi vár majd egy "FIÚ" gyermekre, azt igenis az első pillanattól lehet látni. Nekem is van fiam! Az Ő mérete teljes normális, vagy még az átlagnál nagyobb is lehet. (Nem kérdeztem, csak láttam!) Tehát nem lehet a probléma örökletes, mert ugyebár a NŐK, a férfi nemi-szervre vonatkozóan információkat tudnak át örökíteni nem tudnak!

Bevallom, féltem, hogy ha fiú gyermekem lesz, ezt a problémát át örökölheti tőlem! - így viszont teljesen világossá vált: hormonális problémák okozták ezt tragédiát.

Tudom, másoknak ez vicces, de amíg egy tolókocsis rokkantakkal szemben az emberek empatikusak, a törvények védik őket, addíg nekünk a: "0" értékiség jut, nem egy "FÉLEMBEREK" vagyunk, hanem a társadalom salakja, ürüléke...

Viszont van itt egy vég következtetés: ha hormon hiány okozta a problémát, akkor valószínúleg a felnőtt korban is lehet hormonokkal korrigálni! Találgatások helyett elárulom: nyugalmi állapotban 3 cm vagyok, erektáltan pedig 12 cm. Ha hideg van, akkor: "0" cm. Nyugalmi "kukacom" az nincs is, mert a 3 cm a makk hossza. És csak az van kívül a testemből.

2023. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Sajnálom, hogy ilyen sok rossz tapasztalattal rendelkezel, de mi nők sem vagyunk egyformák.


A feleséged tudta, hogy kihez megy hozzá, a kollégáinak semmi köze nem volt a méretedhez, és ha már ennyi esze volt, hogy tájékoztatta őket, akkor is a saját hülyesége, hogy ezért inkább elhagyott. Bár kétlem, hogy szerelemből ment hozzád, mert akkor nem hagyta volna magát befolyásolni.

2023. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!