Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Füldugulás ellen mi a jó ?

Füldugulás ellen mi a jó ?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete fájt a fülem, csepegtettem bele Aloeverát. Aznap éjjel jó volt, de utána nap elkezdett bedugulni. Már egy hete folyamatosan dugulva van, tegnap vettem egy AkusTone nevezetu fülsprayt de attól úgyérzem hogy csak rosszabb lett. Több helyen olvastam hogy ez magától elmúlik pár hét alatt de nekem nem nagyon akar...

2022. júl. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akustone-t egyetlen fülorvos se javasolja, neked kell egy fülmosás és minden oké lesz.
2022. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs házi praktika,csak az orvos .
2022. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm.
2022. júl. 22. 14:50
 4/4 gublug ***** válasza:
Helló. Tudni kellene mi az oka a dugulásnak. Ha tudod mi az oka, akkor lehet módszert választani hozzá. Ez olyan mint az autószerelés. Azért mert a kocsi nem megy, egy csomó oka lehet. Csak akkor tudod igazán megszerelni, ha tudod, hogy miért nem indul a kocsi.
2022. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!