Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Édesség függő vagyok.Egy...

Édesség függő vagyok.Egy napom sem telik úgy hogy ne ennék édességet.ha ez mégis kimaradna hamar ingerülté válok, hiányérzetem lesz és muszáj valami édességet ennem. Érdekelne hogy van erre valami féle kezelés?(Olyasmi mint az elvonó)

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 21:42
 1/5 anonim válasza:

En ugyan igy vagyok, napi harom tabla csoki, mellette aprosagok. Elhataroztam, hogy leszokok. Nehez, de meg lehet csinalni. Ez csak elhatarozas kerdese. Az elso ket het a legnehezebb, aztan mar undorodsz tole. Egy ido utan megint enni fogsz, de mertekkel. Ez tenyleg csak rajtad all! A leszokasban segit az, hogy turelmes probalsz maradni, es tereled a gondolataid, elfoglalod magad, egy uj "hobbit" keresel. Elkezdtem tobb gyumolcsot enni, mikor ramtor az eddesegvagy, akkor szotyizok es sok vizet iszok. Kb fel eve mar ez megy, csak hetvegente eszek egy sor csokit, hetkoznap max cukros kavet, kakaot iszok, melegben pedig fagyit eszek, de mertekkel. Kitartas, onuralom, es turelem. :)

Sok sikert! :)

2022. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben néhány napig az abszolút megvonás segítene. Próbáld ezt a néhány napot, különösen az elejét olyankorra időzíteni, amikor semmi fontos dolgod nincs, mondjuk hétvégére. Fontos, hogy ne is legyen otthon édesség, és lehetőleg ne menj boltba aznap, mert könnyen elcsábulsz.

Az eleje nehéz lesz, de hamar átállsz majd.

2022. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anno én ezt úgy oldottam meg, hogy a boltban direkt kerültem az édességes sorokat, nem vettem és így nem volt mit nassolgatni otthon.
2022. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de hogyan lehet, hogy mindig van kéznél édesség, sőt, nem is kevés?
2022. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél szalonnát meg zsírt.Attól el fog múlni a cukor utáni sóvárgásod. Első héten lehet csak annyit veszel észre, hogy már nem kívánod annyira a cukrot.
2022. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!