Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha le szeretném mondani a...

Ha le szeretném mondani a szociális alapú TB támogatást, azt csak személyesen tudom megtenni?

Figyelt kérdés

A kiállított bizonyítványon annyi áll, hogy minden változást (lakcím, munkaviszony, jövedelem, stb.) 15 napon belül be kell jelenteni az illetékes járási hivatal kirendeltségén. Mert szívesebben intézném telefonon vagy ügyfélkapun keresztül, sokkal könnyebb lenne úgy.

Meg szükséges esetleg hozzá valami, vagy simán "bemondásra" megszüntetik? Pl.: Ha találtam munkát akkor elég ennyit mondanom és meg is szüntetik, vagy kérnek munkaszerződést?


2022. júl. 27. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha találtál munkát, automatikusan megszűnik, mert "látják" a rendszerben. VAgy nem jól értem?
2022. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy látnák ha utána néznének, de nem hiszem, hogy ezt így napi szinten nézik is, más különben miért kéne bejelenteni az embernek, ha valami ilyesmi változás történne.
2022. júl. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!