Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elég csak a vért megvizsgáltat...

Elég csak a vért megvizsgáltatni, vagy a vizeletet is kellett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Methothyrint szedek nem rég óta.

Ugye ennél kell ellenőriztetni a fehérvérsejt számot. Voltam ma vérvételen, (magán) de elfelejtettem vizelet vizsgálatot is kérni. Az tudom hogy vérben látszik a fehérvérsejt szám. Viszont vissza nézve egy régebbi vérvételes eredményem, van ott olyan a vizelet főcím alatt, hogy vizelet fehérvérsejt. Semmi hatarertek nem volt megadva ott, csak annyi van oda írva negatív. Szerintetek nagy baj hogy vizeletet nem csináltattam? Vagy azt nem is szokták kérni ilyen esetben az endokrinológusok, csak a vérvizsgálat eredményét? Legyszi, nyugtassatok meg, hogy nem csesztem el!


Előre is köszönöm!



2022. júl. 27. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Elég csak a vér
Kellett volna vizelet is
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
A vizelet fehérvérsejt szerintem más, betegségre utalhat, ha van benne. De nem értek a konkrét témához, ez csak általános infó. Szóval én arra tippelek, hogy elég csak a vér.
2022. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!