Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten folyamatos szédülés...

Budapesten folyamatos szédüléssel, ájulásérzettel hova/kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Kb egy hete folyamatosan szédülök, sokszor úgy érzem majdnem el tudnék ájulni, ilyenkor sápadt vagyok, gyengének érzem magam. Van, hogy elmúlik egy időre, de utána visszatér és órákig tart, kb semmit nem tudok csinálni miatta. Mindegy, hogy mennyit alszom vagy eszek, iszok, próbáltam már mindent, multivitamin, halolaj, tényleg kb mindent.


Nagyon rosszul érzem magam, nehezen koncentrálok kb járni sem tudok, a háziorvosom nem budapesti így nem tudok elmenni hozzá. Már kétszer voltam a Honvédkórházban, akkor azt mondták semmi bajom, de mire odakerültem hogy kivizsgáljanak valamennyire elmúlt és lehet ezért. Kardiológiai magánkivizsgáláson is voltam, kb 2 hete de akkor még nem szédültem.


Utoljára 4 napja voltam a Honvédben, utána egy ideig elmúlt de megint előjött és folyamatosan úgy érzem hogy el fogok ájulni.


Biztos nem pánikroham mert voltak már pánikrohamaim és ez egyáltalán nem olyan, semmit nem tudok csinálni miatta. Most is nagyon szédülök alig tudok állni vagy írni.


Mondom, 1 hete tart és nem akar elmúlni. Nagyon rossz hogy mindenhonnan elküldenek és azt mondják nincs semmi bajom de nagyon rosszul érzem magam.



2022. júl. 28. 16:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22/F volt már egy hasonló kérdésem.
2022. júl. 28. 16:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kérem segítsen valaki mert már nem tudom mit tegyek és nem múlik el rosszul vagyok. Mentők sem jönnek ki mert már kihívtam őket ebben a hónapban.
2022. júl. 28. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy?
2022. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, folyamatos szédülést/ájulást nem írják a tüneteknél... De hova menjek kivizsgálásra?
2022. júl. 28. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtak a mentősök?
2022. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? Vérképet néztek? Mennyit eszel és mennyit mozogsz? Gyógyszert szedsz? Örökletes betegségről van tudomásod? Mikor jelentkezik ez általában? Ha este van és pihensz akkor is vagy csak akkor, ha utcán vagy, mozogsz? Anyagcseréd milyen? Ért stressz mostanában?
2022. júl. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utoljára azt mondták mindent rendben találtak, vérnyomás, ekg jó volt. Inni naponta 2-3 liter között iszok, egy orvos azt mondta ennyi nem elég. Gyógyszert nem szedek, betegségről nem tudok.


Este amikor pihenek nem jelentkezik, de reggel nem sokkal miután felkelek már érzem hogy szédülök és amint elkezdek járkálni vagy csinálni valamit rosszabbodik. Ha sokáig egy helyben állok az ront rajta a legtöbbet. Ha leülök valamivel jobb de sokszor akkor sem múlik el. Székletem sokszor folyékony, nem szilárd. Elég sokat stresszelek, stresszeltem az utóbbi hetekben is.


Már nagyon zavaró és megakadályoz a mindennapjaimban.

2022. júl. 29. 09:00
 8/11 anonim válasza:
Jobban vagy azota? :D
2022. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kórházba kerültem ott kezelnek, még folynak a vizsgálatok. Amúgy igen.
2022. aug. 4. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a pajzsmirigy jutott eszembe. Vérképedben TSH rendben? EESZT-ben meg tudod nézni (ha nézték).


Másik tipp: vmi szívet érintő betegség, ami a hőség miatt most rosszabb.

2022. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!