Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvost kéne felkeresnem...

Milyen orvost kéne felkeresnem folyamatos zsibbadással (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nem kéz, vagy láb zsibbadásra gondolok (bár az is folyamatos, és ezzel is összekötődhet). Lehet a zsibbadás nem is jó szó.

Olyan érzésem van, mintha az agyam/fejem zsibbadna belül. Nem találok jobb szavakat, hogy leírjam. Néha a látásomat is befolyásolja. Azt úgy tudnám leírni, mint a régi tévék képernyőjén a "hangyák/zizik".

Van, amikor jobban érzem, van, amikor kevésbé, van, amikor le kell dőlnöm.

Először 17 évesen voltam ezzel orvosnál, ahol annyit mondtak: "olyan nincs, hogy zsibbad az agyad". Majd megmérték a vérnyomásom, ami magas volt, de többet nem tettek.

19 évesen be kellett rohanni az esti ügyeletre, mert a fejemből egészen a szívemig lesugárzott ez a valami. Először szívrohamra gyanakodtak, majd egy vérnyomásmérés után hazaküldtek pár szem nyugtatóval.

Azóta még egyszer megkíséreltem a körzeti orvosnál beutalót kérni bárhova, de nem jártam sikerrel. "Csak a stressz." volt a válasz.


-Egy infóm van: hajlamos vagyok trombózisra. Ennyi.


Most leszek 21 éves, és érzem, hogy valami nem stimmel. Ez a folyamatos nyomás/zsibbadás nem lehet normális. Már ki tudok fizetni egy magán orvost/kórházat is, csak nem tudom, milyen irányba keresgéljek. Valaki tudna segíteni?



2022. júl. 4. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus?
2022. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neurológiára kell menned ilyen panaszokkal.
2022. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy migrénes leszel.
2022. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azzal kezdek! (Legalábbis megpróbálok.)
2022. júl. 4. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem magánba mész, akkor beutaló kell háziorvostól a neurológushoz.
2022. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Mint leírtam, többször is csak elküldtek. Magánba próbálok menni.
2022. júl. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!