Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tart a fejfájás, ha...

Meddig tart a fejfájás, ha valaki nem vesz be rá fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés
Magától elmúlik egy idő után?

2022. júl. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az a fejfájás jellegétől függ, migrén, vagy tenziós, vagy milyen fejfájásod van? Migrén napokig is simán elhúzódik.
2022. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ... Nekem egy séta után elmúlik. Próbálj kimenni a szabad levegőre... A legjobb szerintem sötétedés után, mert ilyenkor ugye hűvösebb is és egy kicsit tisztább érzetet is kelt.
2022. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Sós vizet
2022. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Én durva migrénes vagyok.. Erre epp akkor derült fény, mikor elfogyott a gyogyszerem, en pedig elhataroztam, hogy innentol nem veszek be gyogyszert fejfajasra, megvarom mig elmulik. 3 napig nem birtam felkelni, hanytam, remegtem, szedultem, azt hittem meghalok. Utana kicsit javult, de nem mult el, csak gyogyszerrel.


Sokan allitjak, h kiall.. Nekem 30 evem alatt 2x volt ilyen.


Az a fajta fejfajas szokott elmulni, amire egy kis koffein gyógyír, de az inkabb agyköd, legalabbis nalam.


A sós víz amúgy nem hülyeség, de nekem nem mindig valt be.

2022. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
En vizes ruhát szoktam rátenni,hogy hátha elmúlik,de sajnos nem! Ugyhogy nekem muszaj a gyógyszer!
2022. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ, mi okozza a fejfájást, illetve hol fáj. Míg pl a másnap miatti enyhébb fejfájást különböző módszerekkel (pl sok folyadék, alvás, kutyaharapást szőrével) meg tudsz szűntetni akár pár óra alatt, fájdalomcsillapító nélkül, addig a migrénes fejfájást nem fogod tudni. A másnapnál is eltérő, hogy milyen fokozatú, mennyire könnyen mulasztható, mint minden egyéb fejfájásnál is. Szóval a kérdésedre nem lehet konkrét választ adni.
2022. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Sóhiány is okozhatja. Nálam fejfájás csak akkor múlik el ha beveszek gyógyszert, különben fáj 2 napig.
2022. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!