Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha bemegyek SBO hirtelen...

Ha bemegyek SBO hirtelen fellépő erős fejfájással kivizsgálnak vagy csak szuri?

Figyelt kérdés
Injekcióért nem megyek be, mert egész gyógyszer segít. Általában negyedet vagy felet veszek be, viszont most is már 3 napja fáj ilyen szinte sose volt, illetve egy éve egy oldalon tompa szúró fájdalom jelentkezik. Neurológia vissza sem ír, magánba meg nem szeretnék kiadni annyi pénzt mert lehet semmi baj nincs. Legutóbb teljesen hirtelen viszonylag erős fejfájás lépett fel, ezzel ha odamegyek mit csinálnak? Semmit? Mert akkor valóban marad a magán😒

2022. márc. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vizsgálnak ki. Az SBO nem erre van. Hétfőn felmérések szépen a háziorvosod és tőle kérsz brutalitás kivizsgalasra
2022. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi ellátás ebben az esetben fájdalomcsillapítás lenne. Részletesebb kivizsgálást tényleg veszélyes állapotban kapnál.
2022. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel lecci ne terheld a surgossegit, nem arra van, hogy a te 1 eve fennallo problemadat megnezzek. Foleg, ha amugy gyogyszerre elmulik az erosebb fejfajasod is.


Hazirovost keresd fel, kerj beutalokat es hajra. Ha emailben nem valaszolnak (bar a legtobb esetben alapbol telefonalni kell), akkor addig telefonalsz, amig fel nem veszik.

1 ev alatt mar reg ki lettel volna vizsgalva.

2022. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem veszik a telefont se. Mennyj idő még bejutok kivizsgálásokra? Hónapok??
2022. márc. 27. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson SBO, ott hazaküldenek, hogy ha csak negyedet vettél be, és nem múlik.

Minek kell kivizsgálás? Semmi bajod nincs, ha 1db fájdalomcsillapító megoldja. Az nem megoldás, hogy kevés gyógyszert veszel be, és várod a csodát.

2022. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, erre voltam kíváncsi, hogy ott mit tesznek, de gondoltam, hogy csak szuri.

Államis hülyeséggel mire sorra kerülnék addig bele is lehet dögleni a dolgokba.

5. Sima fejfájással is körberöhögnének, nem érről van szó. Olvass normálsian mielőtt puffognál.

2022. márc. 27. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazaküldenének. Én súlyos mérgezéssel vártam a sürgősségin 5 órát mire rám került a sor.
2022. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha soha nem kezded el, soha nem vizsgálnak ki. Egy éve vannak panaszait, már rég jutottál volna valamire....
2022. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!