Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm műtét után...

Benőtt köröm műtét után meddig kell kötést hordani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
56 óráig
2022. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Komoly kérdés volt.
2022. aug. 5. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dokit kellene megkérdezni, itt senki sem f8gja tudni.
2022. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem látok konkrét adatokat, de ahogy olvasom, addig szükséges, míg a seb be nem gyógyul. Ugye a sterilitas megőrzése érdekében . Talán 2-3 hét lehet :) Illetve a kötést minden nap cserélni kell, a sebet pedig ki tisztítani . De van aki gyorsabban rehabilitalodik. Ilyenkor egy fel centis vagy kisebb , nem túl mely ( benovestol függő ) seb keletkezik, kb ebből tudsz kalkulálni .
2022. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a doki mondja meg inkább. Nekem sebészeten nem rémlik, hogy mondtak valamit .Mikor maszekba csináltattam, akkor azt hiszem, 3-4 kötözés volt, de a 2. kötözésre kaptunk itthonra kötszereket, hogy ha vizes lesz, át tudjuk kötni. Akkor úgy rémlik, a 4. kontroll alkalmával már csak levették a kötést.
2022. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem mondták, hogy menjek vissza, csak hogy kössem át, de ezen kívül semmit :/

Tisztítani kötözésnél hogyan kellene?

Ma gennyesebb volt, mint tegnap 😅

2022. aug. 5. 23:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az gyönyörű! Tb alapon voltál? A papíron sincs semmi kontroll írva?
2022. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, sebészeten.

Annyi van rajta, hogy "Holnap otthonában kötéscsere javasolt"

2022. aug. 6. 00:13
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pff. Az durva :O Nincs eü-s ismerősöd esetleg, aki megoldaná? Tényleg nem értem. A lányom rollerrel esett, 2 térdét, 2 könyökét és 1 ujját látták el. Másnap már csak a két térde volt bekötve+ az ujja, de 4-5 alkalommal is voltunk vele kontrollon.

Ezért is nehéz elképzelni, hogy így félvállról veszik. Megkérdezhetem, hol/ ki csinálta? Akár privátban is megírhatod, ha gondolod.

2022. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt inkább hagyjuk:)

Igazából csak az a baj, hogy nem tudom meddig normális, hogy ennyire fáj/gennyes stb. Lehet még belefér a normális kategóriába, de ha vasárnap estig nem javul, hétfőn visszamegyek :/

2022. aug. 6. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!