Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Reumatológián azt mondták ha...

Reumatológián azt mondták ha tehetem vegyek speciális matracot alváshoz derék és gerincfájdalmamra. Jó, de milyet?

Figyelt kérdés
Láttam hogy számtalan féle van, nem olcsón, szóval szeretnék nem melléfogni a választással... Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! Ti milyet vennétek?
2010. szept. 23. 11:10
 1/1 FKrisztián64 válasza:

Érdemes kipróbálni, mindenkinek más jön be. Általában a kemény matracok szoktak bejönni hátfájásra. Mi a Matrackuckóban vásároltunk költözéskor, és ahányan vagyunk a nagyitól a kisgyerekekig, annyi félét. Best dream memory duet, vagy best dream siglo ami pl. nagyinknak bejött.

De ha már ennyit rászánsz és az egészséged- jó közérzeted a tét szerintem mindenképpen nézz jól körül szánd rá az időd a kipróbálásra!

2010. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!