Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mit lehet tenni? (...

Béla... kérdése:

Ilyenkor mit lehet tenni? (Interneten nem találtam semmi konkrétumot, a háziorvosom meg nem elérhető)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még nem felyeztem be a tanulmányaimat.


Téreimet és a kezeimet is műteni kellene, de ha megműtetem szinte biztos, hogy többet sehol nem fogok munkát kapni, mivel alkalmatlan leszek fizikai, álló illetve kezeimet terhelő munkára.


Van olyan hely ahol így is tudnék dolgozni?... Vagy nem maradt más választásom, csak a rokkantsági... eggyáltalán megkapnám 20évesen, és úgy, hogy még nem is dolgoztam soha?... Vagy hagyam a műtétet és menjek dolgozzak így, és próbáljam eltitkolni.



#rokkantság #leszázalékolás #Műtés és következményei #Most mihez kezdjek? #Élet ez egyáltalán?
2022. aug. 8. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Fejeztem*

Majd a szüleid eltartanak, ellátnak.

Egyébként még mindig lehetsz pl kóstoltató szupermarketben vagy elmehetsz jegyszedőnek kb bárhova. Van azért lehetőség

2022. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?
2022. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne műteni? Konkrétumok nélkül azért elég nehéz.
2022. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!