Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Combtő amputálás utáni rehabil...

Combtő amputálás utáni rehabilitáció idős korban?

Figyelt kérdés
Nagypapámnak egy hete combtőtől amputálni kellett egyik lábát. Ma már haza jöhet de varratszedésre és majd rehabilitációra vissza kell vinnünk. Utóbbiről érdeklődnék, hogy hogyan működik? Újra be kell feküdnie? Mennyi időt vehet igénybe? Záró du lesz, nővér csak ennyi infót közölt (varratszedés, rehab), doki meg nincs.

2022. aug. 9. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hazajöhet? Egy hét után? Ez nekem nagyon fura... Apukám 74 éves volt, amikor ugyanígy amputálni kellett az egyik lábát sajnos. Nála az volt a terv, hogy a kórházon belül egy idő után átkerül majd a rehabilitációra, ha olyan állapotban lesz. Sajnos ezt már nem érte meg, mert bár a műtét jól sikerült, és a csonk is szépen gyógyult, de az egyéb bajok elvitték szegényt...
2022. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én is meglepődtem, hogy ekkora műtét után "kidobják". Orvos kb sosincs, a növérek meg ilyen félinfókat mondanak, mert a részleteket orvos tudja. De ugye az meg vagy műt és azért nincs vagy más osztályt visz vagy nincs. Így most még kb csak annyit tudunk, hogy jön haza.
2022. aug. 9. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit kidobnak ahogy csak tudnak.. Nincs elég ápoló, orvos. Egy ismerős életveszélyes koponysérülések után, sok órás műtét, egy hét intenzív után egyenesen haza ment, kitették úgy hogy tulajdonképpen 24 órás felügyeletre szorul mert nem tiszta még a tudata. Előre megyünk, nem hátra....
2022. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!