Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudok tenni hogyha lejárt...

Mit tudok tenni hogyha lejárt a rehabilitációs ellátásom?

Figyelt kérdés

Nagyon régen intéztem már és mindig kaptam az ellátást eddig mert veszélyhelyzet volt, viszont ez most megszűnt és kaptam egy levelet hogy augusztus 31 én jön az utolsó ellatas.

Olyanba vagyok, amit 2 évente felül kell vizsgáltatni.

Próbáltam hívni a rehabokat, a thököly úton felvették de nem tudtak segíteni, a váradi utcán meg fel se veszik, széthivogatom őket de akkor se veszik fel.

Hova tudok ilyenkor fordulni? Ez így nem túl emberséges a részükről hogy egy telefont nem vesznek fel, pedig nyitva vannak!


Kérlek segítsetek. Nagyon fontos ez nekem.



2022. júl. 27. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
HÁziorvosodnál nem érdeklődtél? Talán tud segíteni, hogy az újbóli felülvizsgálatot elindítsák...
2022. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. fel is hívom.
2022. júl. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!