Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyakran jártok laborviz...

Milyen gyakran jártok laborvizsgálatra?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha indokolt.
2022. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évente jártam, de már fél évente kér az endokrinológimusom.
2022. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 éve voltam utoljára orvosnál meg laborba, most is azért mentem mert lejárt a jogsim, így most elküldött laborba.
2022. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. félévente. Cukorbeteg vagyok, egy évben négy alkalommal lehet államilag a három havi vércukrot (hba1c) megnézetni, és én általában évi kétszer szoktam kérni, és amikor a háziorvostól kérem, hogy küldjön el laborba a három havi vércukor miatt, akkor mindig minden mást is bepipál a beutalón, szóval tulajdonképpen évi kétszer megyek általános laborvizsgálatra.
2022. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Évente. Magas vérnyomásom van és a háziorvosunk odafigyel, hogy a krónikus betegek évente egyszer vegyenek részt legalább egy alap labor vizsgálton.
2022. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
évente
2022. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!