Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Escapelle gyógyszer bevétele...

_fgfgfg_ kérdése:

Escapelle gyógyszer bevétele után menstuáció késése normális?

Figyelt kérdés

16 óra elteltével a "baleset" után sikerült bevennem a gyógyszert, a tájékoztató azt írta pontosan kell megjönnie a menstruációmnak, viszont nekem már 8 napja késik (Augusztus 5.-én kellett volna megjönnie).

Nekem alapból, ha nincs semmi baj van hogy késik hónapokat (1-6 hónapot).

Szerintetetek mit kéne tennem?

1. kérdés

Várjak még kicsit, vagy menjek el orvoshoz?

2. kérdés

És szerintetek alapból ha nincs baj, miért szokott ennyire sokat késni?

Kicsit félek hogy valami baj van..

Előre is köszönöm, azoknak akik tudnak nekem segíteni!



2022. aug. 13. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas adag hormont küldtél le, sokakkal előfordul ilyenkor, hogy utána össze zavarodik a havi ...
2022. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benne van a tájékoztatóban a gyógyszer szedése utan 3 héttel ajánlott az orvosi vizsgálat. Nem tudom le telt e a harom heted, de egy ilyen gyogyszer utan egyébként is javasolnám. De már az első leirta ez eg, borzasztóan nagy adag hormon, sajnos, hogy sokaig ossze vissza lesz a ciklusod. De menj orvoshoz, ahogy javasolja a betegtájékoztató és ő majd megmondja mit kell tenni. Egyébként is lehet egy következő ilyen helyzet elkerülése erdekeben fogamzásgátlót kéne szedned.
2022. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 Julius 31.-én vettem be, Szoval még nem telt le a három hét. Amint kapok időpontot nőgyógyászhoz, íratok ki fogalmzásgátlót.
2022. aug. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!