Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány felszedett kiló után/mily...

Hány felszedett kiló után/milyen magas bmi felett kell már elengedniük, nem tarthatják már bent akarata ellenére a kórházban a pácienst? Anorexia

Figyelt kérdés

Panasza, fájdalma nincsen.

Véreredménye rendben.

Túl alacsony (13-as) bmi miatt, egy rosszullét (szédülés, erőtlenség) miatt került be. 16 éves a páciens.



2022. aug. 13. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon remélem, hogy amíg nem kezdesz el rendesen, táplálóan enni, addig nem engednek ki. Gyors, tartós gyógyulást kívánok!
2022. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
15-ös Bmi-nek meg kell lennie én úgy tudom.jobb ha bent tartanak(ha rólad van szó)Én nemrég szabadultam pszichiátriáról(gyerek) és egy pont ilyen gondokkal küzdő lánnyal barátkoztam össze.Végignéztem ahogy küzd,és gyógyulgat.szóval hajrá,fog menni
2022. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy cska egy minimum testsúly a lényeg, pszichológiailag is gyógyulásnak kell indulni...különben újra ottleszel hamar. ez a lényeg egyébként nem is az hogy kezded e visszanyerni az erőd.
2022. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát ahol én voltam ott 1 kg hízás, és minimum 40-es pulzussal engedtek ki de egy héten 3 szor visszakellett menni súlyt ellenőrizni és heti egyszer meg a pszihiáterhez és 2 hét alatt kötelezően hízni kelletg 1 kg ot ha nem akkor vissza a kórházba és megint csak akkor engednek ki ha h8ztál egy bizonyos számú kg-ot szóval nem a bmi számít hanem a kg és ez egészen addig megy ameddig az illető el nem éri az előre meghatározott célsúlyt. Után még egy ideig vissza kell menni 2 hetente majd egyre ritkábban egy beszélgetésre aztán ha ez mind megvolt békénhagynak.
2022. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ja és a bekerülési súly -3 kg alá ha megy az ember akkor kap szondát szóval érdemes nem beinni az első súlymérés előtt mert én beittam és ezért kb 1 kg mal több voltam (40 helyett 41) így azt hitték hogy annyi a kiindulási súly így ahoz viszonyítottak :s így amikor nem ittam be azt hitték hogy fogytam 1 kg ot és beinni egyébként sem érdemes mert nálam is rájöttek...
2022. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Engem 42kiloval engedtek ki. Utana hetents kellett mennem, de ugye az mas volt, mert a korhazban reggel mértek wc utan, altaban eselyem sem volt inni mert a mosdoba is utanam jottek, de mikor mar csak a heti egy volt akkor otthonrol mentem szoval nem volt nehez csalni.

Azt hiszem 15 volt a BMIm amikor kiengedtek

2022. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 020310192051759397 ***** válasza:
15 bmi felett
2022. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!