Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvoshoz kell beutaló?

Üzemorvoshoz kell beutaló?

Figyelt kérdés
El kell mennem üzemorvoshoz. Felhívtam a megyei kórházat ahol azt mondták nem kell semmi csak menjek be viszont a honlapjukon azt írják hogy beutaló szükséges. Nektek kellett beutaló?

2022. aug. 13. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkáltató adott papírt, amivel felkerestem az üzemorvost. Időpont volt egyeztetve.
2022. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Üzemorvoshoz a munkáltató ad "beutalót", orvosi beutalóra nincs szükség.


A munkáltatódnak van egy üzemorvosa, őt kell felkeresni a rendelési idejében (valószínűleg ez is szerepel a munkáltatódtól kapott papíron). Az üzemorvos megvizsgál, ennek díját a munkáltató fizeti.

2022. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudnia kell, hogy mi lesz a munkád, van, ahova kell tüdőszűrő, emiatt a munkáltató/iskola szokott adni valami papírt, hogy miért is mész. Nem ingyenes a foglalkozás egészségügyi vizsgálat, úgyhogy járj utána, hogy kivel van szerződve a céged vagy te fizeted a vizsgálatokat.
2022. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!