Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Soványító műtét?Kinek ajánlott...

Soványító műtét?Kinek ajánlott?Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 150 kilós férfi vagyok 191 cm magassággal. Szeretném magam fitté tenni, sajnos a családom fele ilyen génekkel rendelkezik, mi teltebbek vagyunk. Mivel nagyon egyenletlenül, nagyrészt a hasamra és kicsit a mellemre hízok, lábam, karom, ezek nem vastagok annyira, gondoltam leműtöm magam


Mennyibe kerül az egész macera? Milyen egészségügyi kockázatokkal jár?


Vannak olyan országok ahol jobb lenne és olcsóbb csinálni? Ez lehet AUSZTRÁLIA, USA kívül minden ország (ezekbe nem mehetek sajnos)


Köszönöm



#hízás #hájleszívóoperáció
2022. aug. 15. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyomorszűkítő műtétre gondolsz, az olyan 2-3 millió forint körül mozog Magyarországon. Elég sok vizsgálat előzi meg, nyilván kockázatos, mint bármilyen műtét, de manapság már 'rutinnak' számít. A siker elérése érdekében a műtétet követően nagyon oda kell figyelni a táplálkozásra / mozgásra stb és akkor szépen mennek le a kilók.

Ha jól tudom sikeres fogyás után TB alapon végeznek bőreltávolító műtétet.

2022. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Ja. Ilyen “alkatuak vagytok”.

Kifogas, kifogas.


Ehhez azert rengeteget is kell zabalni napi szinten, mert biztos vagyok benne, hogy mondjuk napi 1700-1800 kaloriaval es egy kis setaval nem lennel kover.

2022. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Az árak nyilván már nem ugyanazok, de a lényeget leírja a cikk...


[link]

2022. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel kevesebbet, akkor gyomorszukito mutet utan sem fogsz lefogyni. Ha pedig kevesebbet eszel, anelkul is fogysz
2022. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan módszer, ami nem műtét, hanem egy felfújható ballont engednek le a gyomrodba pár hónapra. Itt nincs vágás, a gyomrodba ugyanúgy kevesebb hely marad a kajának, mint gyomorszűkítésnél. A kívánt súly elérése után vagy néhány hónap után kiveszik. A másik lehetőség a zsírleszívás, de azt inkább kisebb, lokális zsírfelesleg vagy aránytalanság megszüntetésére használják. Viszont ha nem sportolsz, nem lesz tónusos a tested. Ekkora súllyal az ízületeket kímélő sportot kéne választanod, pl úszás, vízi torna.
2022. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Rokonnak megcsinálták 2+ millió volt a vége, kikötötték neki, hogy tartania kell a diétát, mozognia kell stb, mert maga a műtét nem ok a vidámságra, nem fognak csak úgy lemenni azok a kilók, illetve megmondták neki, hogy 2 évig nem eshet teherbe, mert nyilván az egy olyan tényező, ami mellett nehézkes kivitelezni az imént említett dolgokat. Rá másfél évre teherbe esett a lelkem, de előtte se igazán törte magát, szóval gyakorlatilag kib*szott pénz lett az a 2 millió :D

Aki akarat gyenge, az műtéttel és anélkül is az lesz, és nem fog soha a büdös életbe lefogyni.

(Nem speciel rád célzok, hiszen nem ismerlek, ezek csak tények)

2022. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nyomorult egy dolog ez a genetika....


Egyesek koplalnak és akkorák mint egy három ajtós szekrény, mások meg halálra zabálják magukat és nem híznak az istennek sem...........

2022. aug. 15. 19:21
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

A genetika csak egy darab a mozaikban...


Én még nem láttam olyan elhízott embert, aki odafigyelt az étkezésre és rendesen sportolt....

2022. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy akkora kamu mint egy ház. Auswitzban nem volt kövér fogoly. Miért nem próbálsz életmódot váltani. És eltipegni egy dietetikishoz aki segít neked ebben. A mi családunkban is mindenki kövér. Kivéve engem. Ők eszegetnek a fotelban. Én cukormentesen taplálkozom és minden nap tornázom masfél órát ha nincs hőség sétalok is sokat. Egy kivizsgálás sem ártana. Ez nem genetika de inzulinrezisztencia , pajzsmirigy alulműködés stb simán lehet. Hihetetlen hogy olyan lusta vagy hogy inkább belevágnál egy eletet veszélyeztető műtétbe az egeszséges életmód helyett. Keress olyan mozgásformát amit élvezel. És csináld minden nap.
2022. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolso. Igazad van, pacsi ment meg ha nem tul modoros a stilusod is...
2022. aug. 16. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!