Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek egészségügyi ok...

Ha valakinek egészségügyi ok miatt nem ajánlott az oltás, akkor ezt figyelembe veszik osztrákoknál, vagy ugyanúgy kap egy szép kis büntetést, ha nem oltat-e miatt?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 31. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, már látom, elvileg kivétel..
2022. jan. 31. 17:36
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van, ha valaki frissen esett át a betegségen és ezért fölösleges és nem is ajánlott?
2022. jan. 31. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenről legyen - Ausztriáról lévén szó - nyilván NÉMET nyelvű papír (az még jobb, ha osztrák, vagy esetleg német orvos pecsétje és aláírása is van rajta...)

De ha magyar, akkor mindenképp legyen szakfordító vagy leginkább OFFI által hitelesített, pecséttel ellátott szakfordítás róla(arról, hogy számodra ellenjavallt, kontraindikált az oltás - és legyen rajta az is, hogy konkrétan miért, mi miatt).


Különben, azaz ha nincs ilyened, akkor csak a saját véleményed az, hogy te nem kaphatsz oltást, vagy inkább mondjuk úgy, hogy te nem szeretnél. (Az pedig ebben a világban - bocsánat a kétségtelenül primitív hasonlatért - olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké.)

2022. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van jó pár oldal, amiért nekem nem ajánlott, szóval el kéne fogadják, remélem. Az megintcsak más kérdés, hogy mi értelme ezt ennyire erőltetni, amikor minden orvos, virológus azt mondja, hogy az omikron enyhe tüneteket okoz. Nagyon kicsi az esély kórházba kerülni vele. Nem értem a logikát, de nagyon remélem itthon nem lesz ugyan ez a forgatókönyv.
2022. jan. 31. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ezt már eldöntötték hónapokkal korábban, a hivataloknak pedig tetemes a tehetetlensége.

Úgyhogy látogasd meg az orvost!

2022. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott lehet, hogy kormányváltás lesz 2 héten belül, én abban reménykedek, hogy nem lesz kötelező az oltás. Egyszerűen el se tudom képzelni, hogy ez megtörténjen.. mármint hogy tényleg kötelező lesz.
2022. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!