Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gátsebet tb alapon 'kijavítanak'?

Gátsebet tb alapon 'kijavítanak'?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár nap múlva megyek nőgyógyászhoz, időpontra, ez a 6 hetes kontrol, de késöbbre adtak időpontot, 3 héttel és aggódok hogy szétnyilt a gátsebem úgy hogy nem vettem észre. Annyi furcsaság volt, hogy szinte egyik pillanatrólba másikra enyhült hatalmasat a fájdalom, nem éreztem 0-24ben. Ez kb a 2 hét körül volt, és meg mondom őszintén nagyon örültem hogy valamennyire már tudok ülni meg mozogni, szóval bele sem gondoltam jobban, hogy esetleg a varrat szakadt szét.. Meg hát ugye azt mondják, ha majd ki potyog a varrat, akkor hirtelen jobb lesz.. Nyilván nem számítottam rá, hogy olyan lesz mint szülés elött, de nekem úgy tűnik hogy felszakadt a varrat, hogy mondjam, nagyobb lett ott a bejárat.. 😅 Viszont mégsem biztos hogy a seb miatt, lehet ez ezzel jár? Mert az biztos hogy a nyilas melett volt egy seb.. esetleg lehet hogy tobb felé volt seb? Bőben 4 kg feletti első babám született, gondolom szakadtam is, amellett hogy vágtak, mert nehéz, elhuzodo szules volt. A kontrollon a nőgyogyász be utalhat sebészetre vagy ahova kell, hogy helyre hozzák, ha tényleg úgy van ahogy gondolom, vagy ezt magán úton lehet már csak helyre tenni? Egyénként nem fáj, néha érzémeny, de ennyi.. ķöszönöm, ha tudsz valaszolni

2022. aug. 19. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy nem fogják TB-re megcsinálni.
2022. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!