Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szültem és még jó darabig...

Nem szültem és még jó darabig nem is fogok de biztos vagyok benne hogy gátsebem van. Ez lehetséges? Iszonyatosan fáj és viszket és aludni sem tudok miatta. Mit tehetek a fajdalom enyhitesere? Olvastam az aloe sprayt az bevalik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Gátseb nem keletkezik csak úgy magától, max ha megvágja vagy megszúrja valami éles tárgy. Ha mégis, akkor nem fáj és viszket, hanem vérzik. Nem kicsit. Nem tudnál ülni egy széken.

Doki, mielőbb, mielőtt a - szerintem súlyos gomba - fertőzés tönkreteszi egy életre a méhedet vagy a petefészkeidet.

2013. jún. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam nemreg dokinal semmi betegsegem nincs o mondta hogy a gaton van egy seb es lathato is egy berepedes. A gomba nem igy fáj.. volt mar:(
2013. jún. 1. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami felsérthette a gátadat,vagy fertőzés következtében "felmaródhatott". Az aloe-t nyugodtan próbáld meg,szerintem érdemes. Aloe-s krémed nincs?
2013. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami aloe propolis creme van itthon de az nemhiszem hogy jo ra:(
2013. jún. 1. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban a Forever Aloe Firstje remekül használható gátsebre és viszketésre, gombára is a sok egyéb felhasználása mellett. A sebkezelésre az Aloe Vera Gelly krém a jó. A propoliszos krém a gyulladt, pattanásos, ekcémás bőrre stb javasolható inkább. Jobbulást!
2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!