Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire éri meg a magán eü...

Mennyire éri meg a magán eü biztosítás, ha telik rá? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem is tudtam, hogy létezik ilyen itthon, pedig vannak pénzesebb családtagjaim, barátaim és ismerőseim is. Pár napja hallottam róla elsőnek és leesett az állam, hogy elméletileg havi 20 ezer forintért mit nyújtanak. Miért nem kötnek sokan ilyen biztosítást itthon? Mi ezeknek a hátránya? (Már ha van, mert tényleg nem találtam semmit és csak nem is annyira drága).

2022. aug. 21. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknak van, a munkahelyek által is...
2022. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig elég régi dolog ez. Hátránya az, hogy csomagok vannak és csak bizonyos szolgáltatásokat nyújtanak, a TB-n felül pluszban fizeted,a meglévő betegségeidet, azokra való ellátást általában záradékkal kizárják ez alól. De amúgy van sok jó oldala is, mert pl. egy MR-re max 1 hetet kell várnod, nem hónapokat, vagy szakrendelésekre sokkal hamarabb bejutsz és ezek magán ellátó helyek.
2022. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!