Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Magyarországon mi értelme a...

Magyarországon mi értelme a magán egészség biztosításnak ha komplikáltabb gond vagy műtét esetén ugyanúgy az állami rendszerben kötsz ki?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát engem pl magánban műtöttek, a közelében sem voltam állami intézménynek.
2022. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Ha beüt a krach és valóban életmentő beavatkozásra vagy komoly beabatlozádra van szükség, akkor csak egy állami financírozás tudja állni a cehhek nem szaros kis magánbiztosítók. Ezért ellenzem a meglétüket. Az emberek érdekét a közös befizetés szolgálja. Az más kérdés, hogy az állam alulfinanszírozza ezt a területet. Az a döntéshozók hibája, nem a rendszeré.
2022. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Nekem volt magánbiztosításom. Alap dolgokra, diagnosztikai vizsgálatokra jó. Viszont mivel pacemakerem van magán kórház nem vállalta el az egynapos műtétemet, mehettem az állami kórházba és persze hálapénz a dokinak nővéreknek a normális bánásmódért.
2022. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Az hogy 99%-ban az emberek nem komplikált gond miatt mennek orvoshoz.
2022. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van, olyan a munkám, hogy néha azt nem tudom, hogy 2 hét múlva az ország melyik felében leszek. Arra kell az egészségbiztosítás, hogy el tudjak bárhol menni orvoshoz és ne kelljen több száz kilométerekről hazautazzak egy kisebb probléma miatt vagy egy szűrővizsgálat okán.
2022. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
“Az emberek érdekét a közös befizetés szolgálja” attól, hogy van magánbiztosításom ugyanúgy kell tb-t fizessek, sőt, hogy kb 6x annyit fizetek be, mint az átlag.
2022. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ milyen biztosításod van. Van ahol egy csomóműtét benne van. Sőt van olyan is amiben mentőszolgáltatás.
2022. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!