Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan kardiológiai magánrendelést, ahol nagyon alapos vizsgálat történik?

Figyelt kérdés
Az ország nyugati részén keresek olyan kardiológiai magánrendelést, ahol tényleg nagyon alaposak, körültekintőek és nem csak 3 perc alatt mondanak valamit. Valami kivizsgálái csomag érdekelne vagy ilyesmi. Aki tud ilyet, kérem ossza meg velem a tapasztalatait.

2022. aug. 30. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kitalálom, bebeszéled magadnak, hogy szívbeteg vagy, és addig nem nyugszol, amíg nem találnak valamit :) Stimmt?
2022. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugati részén nem tudok, de ha alaposság, akkor Dr. Engelthaler Gabriellát ajánlom.
2022. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
#1: nem ér....., lelőtted előttem! :-D Én is kb. ezt akartam írni. :)
2022. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, csak olyat tudok, ahol közepesen alapos vizsgálatot végeznek.
2022. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

#1: volt már itt olyan, aki 15 kardiológushoz ment el, míg végrevalahára meg nem kapta a kívánt javaslatot a billentyűcserére.

Aztán kiírt róla egy kérdést itt, hogy vajon jó lesz-e ez neki...


:)))))

2022. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves egyeske és hármaska, van egy rossz hírem. Veleszületett szívbeteg vagyok, illetve magas vérnyomásom van. Erről ennyit. A doki meg azért érdekel, mert ebben az országban vagytok ti nagy megmondók, meg vannak a 6 hónapos SZTK időpontokat osztogatók. Szívás, mi?


2. Köszi.

2022. aug. 30. 12:20
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Gratulálunk a veledszületett szívbetegségedhez, jól visszavágtál vele.
2022. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
6: ha veleszületett betegséged van, akkor eddig is kellett hogy járj (rendszeresn) orvoshoz. Nem értem, mi ez a feldemhedés?
2022. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugye nem Te vagy a 130 kilós beteg?

Mert akkor hiába fizetsz egy vagon pénzt különféle kardiológusoknak, a vége mindig az lesz, hogy le kell fogyni. Ha találnak is valamit, jelentős túlsúllyal nem biztos, hogy kezelni tudják.

2022. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%
ooops.... tényleg, mintha lett volna pár napja ilyen kérdés... amit a 9. ír.
2022. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!