Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan kardiológiai magánrendelést, ahol nagyon alapos vizsgálat történik?

Figyelt kérdés
Az ország nyugati részén keresek olyan kardiológiai magánrendelést, ahol tényleg nagyon alaposak, körültekintőek és nem csak 3 perc alatt mondanak valamit. Valami kivizsgálái csomag érdekelne vagy ilyesmi. Aki tud ilyet, kérem ossza meg velem a tapasztalatait.

2022. aug. 30. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2022. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok 130 kg, csak 85. Azért akarok egy másik szakvéleményt, mert évek óta nem történt semmi érdemi változás és szeretnék megkérdezni egy másik orvost is, hátha mást gondol.


Értelmes okokra senki nem gondol, ugye? Meg egyébként csak jelzem, hogy a zöld a kérdés, a kék a válasz. A kékbe nem kell kérdőjeles mondatokat írni, oké? Ha tudod a választ, leírod, elküldöd, mész a dolgodra, ha nem, akkor nem állsz neki baromságokat kérdezni, mikor halvány ciánkék gőzöd nincs a kérdés hátteréről, mert semmi jelentősége a kérdés szempontjából.


Amúgy a magatok fajta mi a frászt keres itt? Élőben nincs kinek vagy nem meritek kinyitni a pofátokat, vagy mi a szösz? Térjetek már magatokhoz, könyörgöm. Ha csak azért jártok ide, hogy hülyeségeket beszéljetek, akkor felesleges pazarolni az áramot. Remélem legalább annyi előnye lesz a rezsiemelésnek, hogy az ilyen ráérős kismajmok kimennek az udvarra homokozni, télen meg jó alternatíva a hólapátolás. Akinek nincs értelmes válasza egy kérdésre, az keresse meg a piros X-et a képernyő jobb felső sarkában és irány ki D-vitamint aratni. Senkinek semmi szüksége az ilyen időmilliomosokra, akiknek az IQ-ja a lábméretükhöz konvergál.


Szép napot. Az utolsónak meg köszönöm a linket.

2022. aug. 30. 15:42
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ideges vagy, ez nem tesz jót a szívednek.
2022. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
11-es szerintem random rákeresett egy kardiológiai rendelésre XD
2022. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha megnyitnád a linket és elolvasnád, hogy miket írnak az orvosról, akkor tudnád, hogy nem egy random hülyeséget linkeltem be neki.
2022. aug. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!