Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hamarabb abbahagyott sugartera...

Hamarabb abbahagyott sugarterapia?

Figyelt kérdés
Tenyleg tobbet art mint hasznal? Olmos faradtsag, hasmenes nem tudok dolgozni. 30 lenne, 15 megvan, s elegem van. A radiologus azt mondta, hogy kell a teljes mennyiseg! Hogyan arthat, ha a fele mar lement? Hagyta valaki abba ido elott?

#Sugarterapia #Hstastalan
2022. aug. 30. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Kb ahhoz hasonlatos mint amikor antibiotikumot ir fel az orvos. Ha idoelott abbahagyod a szedeset a betegseg ujra kiujul, es kezdtheted az egesz gyogyszeres terapiat elölröl.

Ezert ajanlom hogy foggal körömmel de csinald vegig. Ha abbahagyod legközelebb akkor 30+15(amit ugye eddig csinaltal) =45 kezeles összesen. Nem eri meg. Most 30 es nyugtod lesz.

2022. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyilkolja le eléggé a daganatot, és könnyebben visszajön. Akkor meg kezdheted elölről, vagy még rosszabb is lehet.

Az orvosnak szóltál, hogy súlyosak a mellékhatások?

2022. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Csináld végig lecci, már a fele megvan. Kollegam csinálta pár éve ő is 30 egymást követő napon az uzsokiban. Ő utána végig aludt szinte 30 napig..

De már egészséges!!!


Ne hagyd abba, sajnos kell a 30! Minden rendben lesz utána!

2022. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze. Nem nagyon izgatta. Eddig bejartam 4 ora utazas videkrol, varakozas. Felajanlotta a befekvest. Errol hallani se akartam, de ha tenyleg folytatni kell, akkor meggondolando. 1 kezelest se szabad kihagyni......szombat , vasarnap nincs!
2022. aug. 30. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Igy van. Nincs szunet, nem véletlenül van így kitalalva. Én simán befekudnek erre a 15 napra a helyedben. Meg 20 percet se utaznek így legyengülve. Nem is tudom, hogy tudtad csinálni a dög kánikula alatt.

3-as voltam.

2022. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Kemény vagy, az tuti!
2022. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
4 óra utazás helyett feküdj be. Az is kimerít.
2022. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Kérlek, csináld végig! Ha ennyit kibírtál, a többit is ki fogod! Muszáj!

Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok és jó egészséget! ❤️

2022. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a sugárzásnak akkor nem érvényesül a pozitív hatása. Minél kevesebbet kapsz annál nagyobb az esélye annak, hogy a káros hatása fog csak érvényesülni, plusz a mellékhatások,de persze kényszeríteni senkit sem lehet. Annak nincs értelme, hogy belekezdesz és előbb abbahagyod, mert akkor a daganat sem pusztul meg, plusz a sugár meg is betegít.
2022. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy mûködik, hogy most abbahagyod aztán újrakezded, akkor 15+30=45. A szervezetre leadható sugármennyiség korlátozott. Nem ürül ki a szervezetbôl, mint egy gyógyszer. Nem lehet tetszés szerint hozzáadogatni utólag. Ha most nem csinálod végig rendesen, nem lesz esélyed újracsinálni. Gyakorlatilag az eddigi erôfeszítésed is kidobod az ablakon. Ha nem bírod az utazást, fontold meg a befekvést. De muszáj lenne végigcsinálni, hogy hasson.
2022. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!