Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi is ez a leszázalékolás? Ho...

Mi is ez a leszázalékolás? Hogy megy ez? Kiket szoktak leszázalékolni? Én magam az alábbi problémával kaphatnék e leszázalékolást?

Figyelt kérdés

A lehető legjobb megoldásnak tartom ha leszázalékoltatom magam.


23éves férfi vagyok, dolgoztam pár helyen de 2-3 hétnél többet sajnos nem ment.

Ennek oka a túlzott félelem(emberek közt) szorongás. Feszülés és olykor nagyon erős

szinte már kezelhetetlen depresszió.

Voltam a problémával már ideggondozóban

" pszichológusnál ".

Ennek már 3.éve.(De ez a probléma 13éves korom óta fent ál)

Fel írtak erős nyugtatókat a pszichiátrián(Yarocin 40mg napi 1,Frontin0,5 napi2)

És kedély javítóként Scippa 10mg os készítményt.

Nyugodt vagyok itthon de ha emberek között kell lennem akár csak a sarki kisboltban,postán vagy csak szimplán az utcán egyenesen rosszul vagyok!


Mint említettem próbáltam sokszor emberek közzé járni, beilleszkedni úgy voltam vele majd lassan de biztosan hozzá szokom,de sajna hiába!

Olyan munkahely meg nincs ahol nem kell megszólalni és nincsenek emberek...

Próbáltam itthoni munkát szerezni de mintha nem is létezne ilyen.

Ha még is akkor ahhoz bizony minimum iskolák Fő iskola,egyetem és tapasztalat is szükséges.

Valami megoldás pedig kell, mert anyum fizujából nem élünk meg.



"Járj emberek közé, lassan majd megszokod." megoldás tényleg nem megy!

Mint említettem depressziót szorongást és egyebeket vált ki.


2022. aug. 31. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenkit leszázalékolnának depresszióval és szoc.szorongással, akkor egymillió rokinyugger lenne...


Kell keresned olyan munkakört, mit el tudsz látni.

Huszonévesen egyébként se pálya a sötét szobában való üldögélés még 50-60 éven keresztül.

2022. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak hogy nekem ez hosszú évek óta fent álló szörnyű probléma amivel minden álmom szinte már vágyam megbirkozni.

Sajna mindhiába!

Depresszió és szorongásos van eléggé erősen kisgyerek köröm óta.

Képtelen vagyok emberek közt meglenni.

Így sem kaphatnék ezek szerint leszázalékolást?

2022. aug. 31. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fognak leszázalékolni, mivel teljesen tünetmentessé tehető. Megfelelő antidepresszánst kell választani, legalább 3 hónapig szedni, akkor megítélni a hatását, ha jó, akkor tovább örökre, ha nem, akkor meg cserélni egy másik hatóanyagúra.
2022. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2: és a pszichiáter nem módosított a gyógyszer adagoláson, ha ennyire nem használ neked????
2022. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok ,lány, és leszázalékolt.

Szociális szorongással

Borderline személyiségzavarral

Generizált szorongással

Disszociáció, és dereláziós zavarral

Szorongásos depressziós zavar


Ezekre kaptam 40%-ot, kb két hete.:)

1 hete pedig megváltozott munkaképességüként dolgozok egy rehabilitációs cégnél 4 órában, naponta.


Ha, van kérdésed, irj !

2022. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leszázalékolás összegét miből számolják ki?
2023. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!