Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szombathelyi kórházban mennyi...

Szombathelyi kórházban mennyi idő mig hívnak időponttal műtét miatt?

Figyelt kérdés
A rendelésen az orvos azt mondta hogy hívnak a műtét miatt. Ennek két hete. Nőgyógyászati osztályra mennék, a papiromra azt írta opus előjegyzési listára felvéve. Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2022. szept. 2. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytól és kretén orvostól függ, de valahol a 2 év és soha között. Ez volt még 2019-ben, manapság már ki tudja...


Mindenesetre én nem reménykednék a "mihamarabbi" visszahívásban. De tényleg. Kitartást!


De ha van megfelelő azonosítód, akkor itt megnézheted, hogy mit hazudtak fel a rendszerbe:

[link]

Természetesen ez az időpont is tájékoztató jellegű, mert ha valaki kihal előtted, akkor hamarabb, ha valaki sűrgőséggel kerül eléd (baleset), akkor később kerülsz sorra.

2022. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ezek szerint ne nagyon reménykedjek hogy hamar hívnak. Lehet jobban járnék ha bemennék érdeklődni hátha úgy gyorsabban kapnék?

2022. szept. 2. 16:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azonosítót se kaptam még sajnos.
2022. szept. 2. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Azonosítót nem feltétlen fogsz kapni (hisz ugye nem rád tartozik szerintük...).


Amit tenni tudsz az az, hogy a rendszerben rászűrsz a téged érdeklő műtéti eljárásra és kórházra, majd kikeresed a listából azt az időpontot amikor bent voltál és említették, hogy listára tettek. Ez nem mindig jön be, mert van amikor így sem találni semmi használható infót, vagy egyszerre többeket is azon a napon vesznek fel, esetleg csak napokkal később regisztrálnak a rendszerben, de arra mindenképpen jó, hogy egy körülbelüli időpontot be tudsz lőni.

2022. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát érdekes az országos várólista alapján Szombathelyen a várakozási idő 6 nap ilyen műtétre. No comment.
2022. szept. 3. 10:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Amit en tettem: 2 honapra jegyeztek elo, addig is tologattak minden vizsgalatot. Botrany. Komoly mutetrol volt szo. MRI-re julius vegi idopontot kaptam. 2 heten belul kotelezo lenne elvegezni, rajta volt a beutalon. A taplo holgy azt mondta, hogy a meseben. Alig voltam magamnal, elmentem a vilag vegere. Igazolodott a rosdzindulat. Brmentem a korhazaba, s az igazgatohoz mentem. Szabin volt, elutazott volt mindenm. 4-es vasam volt. Vegul beszeltem vele. Kioktatott, hogy programozva van, stb, mindent figyelembe vesznek, menjek haza, majd hivnak. Mondtam, hogy mindennap bejovok a korhazi pakkommal, s ulok, hatha lesz uresedes. Plusz ugy gondolom, hogy egy rosdzindulatu tumor surgos. Misolygott. Valoban megtettem. 2 nap ultem az irodaja elott... 3. nap szoltak, hogy masnap befekhetek. Nem dolgozom, igy megtehettem. Verlazitonak tartom, akinek a csaladjarol kell gondoskodni, az ezt nem teheti meg. Az egesz tortenetet le fogom irni, ha talalok egy ujsagirot. Szoval: menj utana, nem tudom milyen mutet, lehet hogy nem surgos. De a bizonytalansag marcangolja a leljed.
2022. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Nem vagyok buszke arra amit tettem. A baratnom azt mondta, hogy el fognak zavarni, vagy hivjak a rendorseget. Nem tudom, egy biztos, hogy sokan meglatogattak mas osztalyokrol is, ismertek a tortenetet, en nem meseltem senkinek. A noverek is kedvesek voltak 1 kivetelevel.
2022. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ciszta műtétre várok éppen. Még sose műtöttek csak nekem fura hogy ez így működik. Egyébként érthető a te viselkedésed is én sajnos nem vagyok ennyire karakán természet. Csupán idegesít hogy nem akar végre csörögni tőlük a telefon. Amúgy már március óta szórakoztunk hogy hátha eltűnik. Eléggé komoly görcsöket meg hasonlókat okoz... Idegörlő ez a várakozás...
2022. szept. 3. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
En se. Hidd el. Csak ha kapsz egy rakos diagnozist, ahol azt sulykoljak, hogy minel elobb stb, napok szamitanak......hat akkor megvadulsz. A ciszta azert mas szerencsere. Jobbulast!
2022. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!