Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apumat ma műtötték volna...

Apumat ma műtötték volna sérvre laparoszkóposan, de rossz volt az ekgh-ja ezért nem műtötték meg. Fogják merni így altatni? Hogyan lehet javítani az ekhg-t? Miért kap infuziót?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az EKG azt mutatta,hogy erősítésre van szüksége a szívének.Ez az állapot átmeneti,és biztos aért kapja az infuziókat,hogy a szív munkája jobb legyen.Sztem pár napon belül megoperálják,és teljesen jó lesz.A laparoszkópos műtétek kíméletesebbek mint a hagyományos,így a műtét utánni időszakban is jó lesz.

Ne izgulj én sok 80 év feleti embert láttam már műtétek utánn lábadozni,ők is rendbejöttek.

Egy kicsivel több odafigyelést kap,és teljesen rendben lesz,a szive is és a sérve is!

2008. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! köszi ezt az ari választ!ma műtik, szóval sajnos a szentestét már biztos nem tölti itthon!
2008. dec. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!