Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek lézerrel műtötték ki a...

Akinek lézerrel műtötték ki a benőtt körmét, az mennyi idő után ment iskolába? Tegnap késő délután volt 1 hete, hogy műtötték, de napról napra jobban fáj, bevérzeik, marja a betadine oldat, a krém is, csípi a víz, még a levegő is.

Figyelt kérdés
Nagyon mély seb, állandóan beleragad a gézlap. A hideget irtóra megérzni, egy 3-4 napja szinte egész nap lüktet, és nyilal bele a fájdalom alulról és a sebbe is. Zoknit húzni képtelenség rá mert irtóra fáj, a cipő meg pláne… még mindig sántikálok, mert nem bírok rálépni, mert olyan, mintha apró kis tűkre lépnék áramütés kíséretében. Nemhogy napról-napra jobb lenne, hanem napról-napra rosszabb. Néha lezsibbad. Fel van egész nap polcolva a lábam, mert ha nincsen felpolcolva akkor megőrülök, az egész testem átjárja a fájdalom. Amúgy a héten itthon voltam, és a jövő héten is itthon kéne maradnom, de anyum hajthatatlan… nem érti meg, hogy fáj. De hát én érzem és nem ő…

2022. szept. 11. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal már régen vissza kellett volna menned, ahol műtötték.
2022. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Anyám szerint “ne találgassak, olyan nincs hogy nincs iskola” durván egy 1 éve is műtötték, akkor abban az évben nem jártam suliba egyéb okok miatt, akkor is sokkal később gyógyult mint kellett volna. De hát “fog majd jobban is fájni, elülsz te ott” a hozzáállása neki. Soha nem volt neki ilyene, honnan is tudná, hogy hogyan fáj? Én lábam, s ezáltal én is érzem…
2022. szept. 11. 11:46
 3/13 anonim ***** válasza:

De, nézd. Ha bevérzik, fàj, nedves az a seb nem gyógyul.

Ezt mindenképp orvosnak látnia kell.

Amúgy, nekem is 2X kivágták már. Nekem 2 naponta kellett kötözésre menni. Neked nem kellett?

2022. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, saját magam kötözöm és tisztítom. Egyedül nem tudok bemenni, jogsim nincs, a tömegközlekedést arra fele nem ismerem. Anyám szarik rá “nem fáj az annyira, elülsz te ott” olyan jó, hogy jobban érzi a fájdalmam mint én…
2022. szept. 11. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy? Melyik város ez?
2022. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19, és Budaörsön csinálták
2022. szept. 11. 17:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Pedig valahogy vissza kelj jutnod abba a rendelőbe.

Ha fertőzött a sebed, szerintem az, a lábujjad a tét.

2022. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ne anyád dirigáljon már, az első kérdésednél azt hittem 12 éves vagy. Valószínűleg nem tudtad rendesen fertőtlenítani átkötözéskor, elfertőződött, örülj, ha nem vágják le, uzsgyi vissza.
2022. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap megyek vissza, van időpont, és marad a tömegközeledés, előbb elindulok, szám meg van, tudok kérdezni ha eltévednék.
2022. szept. 12. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Na tök jó, vissza kell menn mindenképp. Írd majd meg, hogy mit mondtak.
2022. szept. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!